FCP – FC REMI 0:1 (0:1)

:calendar: 01.03.2008 ? hala ZČU, Plzeň ? 10,00h

:ball: –

:line-ups: méďa (tětís) ? johny, veny, hrubec, bobo, feri, stanley, junior, árčí

Zápas s Remi nás měl zastihnout po dlouhé době v kvalitní sestavě. Bohužel opak byl pravdou. Šimi šetří své zdraví, wiky ve volném čase pálí maso na svých nohou a bahli, jež měl nastoupit ke svému prvnímu zápasu za fcp nakonec nastoupil, ale k přáteláku za svůj mateřský klub. Takže vyhlídky před zápasem s lídrem soutěže byli vcelku optimistické.

Krom feriho nastoupil klasický útok našeho béčka a i přes několik dobrých příležitostí jsme za celý zápas jistě chytajícího gólmana remi nepřekonali. Zápas rozhodla chyba při nedorozumění v naší obraně, kdy árčí zaspal a soupeř toho využil k efektivní kombinaci, jež skončila v naší síti. Odpovědět na tuto branku byla nad naše síly a když Veny předvedl trojici zákroků na brankové čáře v pozici dominátora a hráči remi rozezvonili dřevěné tyče naší branky, skončil zápas lichotivou porážkou 0:1.

Soupeř nic zázračného nepředvedl a k náboji z prvního vzájemného zápasu měla atmosféra na place zatraceně daleko. Kvalitní zápas odehrál junior, který si dovolil více než obvykle a věřím, že cenné zkušenosti z krajského přeboru potvrdí v jarní části městské soutěže, 4. třídy.

  • johny on Pondělí, 3. března 2008 at 14:32

  Reply

  Když nedáme gól, nemůžeme uspět. Oba sobotní zápasy byly v hlavách. Na ten první každý z nás šel s tím, že můžeme jen překvapit. I když, jak už bylo řečeno, tam snaha jistě byla, ale na v klidu (a slušně!!!) hrajícího soupeře to stačit nemohlo.
  Ještě poznámka k sestavě. Je pravda, že s podobnou sestavou jsme uhráli daleko lepší výsledky, ale na druhou stranu spoustu hráčů má skutečně zdravotní problémy. Nechci to používat jako výmluvu, ale je to fakt. Soupisku zkrátka nemáme velkou. Každopádně jestli někdo přišel na zápas hrdinně po prochlastané noci – to nemá s přípravou na zápas co dělat. :mrgreen:

  • simi on Pondělí, 3. března 2008 at 11:50

  Reply

  V podání diváka, to bohužel nebyl ani podprůměrnej zápas, spíše jedno velké trápení FCP, které Remi odchodili a to bohužel stačilo… Dali si gol a pak si hráli jak potřebovali…Si myslím, že pochvalu za sobotní zápasy může dostat pouze Méďa, měl dosti štěstí které mu stačilo aby nedostal 10 golů a tak bych řekl že pouze on si odehrál to co se od něj očekává… Zbytek hráčů, teda co jsem vysledoval já, tak to bylo špatný… Snaha byla aspoň u některých hráčů , ale ta body nedělá… KVALITA a štěstí to chybělo především!!

  • Stanley on Pondělí, 3. března 2008 at 10:00

  Reply

  Taky si myslím že to byl slušný výkon, ale je pravda že Remi hráli to co potřebovali a stačilo jim to. V útoku chybělo trochu toho štěstí. Gólman Remi pochytal co mohl a tým podržel.

  • bobo on Pondělí, 3. března 2008 at 09:05
  • Author

  Reply

  Já bych to moc nepřeceňoval. Zápas jsme odehráli dle možností. Ospalý výkon soupeře také k zápasu příliš nepřispěl, leč na tři bodíky stačil, tak copa s tim… Slušnej je výsledek a několik okamžiků směrem dopředu… s tím bych byl vcelku spokojenej…

  • Vaci on Pondělí, 3. března 2008 at 08:45

  Reply

  Podle mě celkem slušnej výkon, takovej výsledek s Remi, když sme zdaleka nebyli v nejsilnější sestavě, je podle mě velmi slušnej

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..