FCP – SK Happich Team 3:5 (2:2)

:calendar: 26.01.2008 ? hala ZČU, Plzeň ? 15,00h

:ball: šimi (asist), krtek (asist), feri (asist)

:line-ups: méďa (tětís) ? johny, veny, krtek, najký ? bobo, vaci, šimi, feri, stanley

:joker: veny

Happichu jsme měli od posledního zápasu co vracet. Bohužel tento víkend nás nezastihl v příliš dobrém rozpoložení. Na zápas jsme postrádali Ondru, který teď bude válet za Viktorku, distancovaného hrubce, zraněného wikyho… a zdá se, že i zodpovědnost. Nová, narychlo zjednaná posila Krtek přišla tedy vhod.

K prvnímu gólu jsme měli blíže my. Najký obral soupeře po najivní kličce o balon a po individuální akci trefil bohužel jen břevno. Potvrdilo se staré známé nedáš dostaneš a za přispění rozhodčích, kdy otočili roh zůstal dorážející hráč happichu zcela volný a se zakončením vyraženého balonu neměl velký problém. Když po další situaci v šestce změnil najký směr míče, pro nějž si s jistotou šel méďa, takže nakonec skončil v brance, zápas za stavu 0:2 začal připomínat poslední vzájemný duel. Poté jsme ale zvýšili naši aktivitu a zaslouženou odměnou nám bylo poločasové vyrovnání. Tradičně se o to svými zásahy postarali feri a nová posila, krtek. A nemuselo zůstat pouze u dvou branek, ale když nebyl proti gólman, byl proti feri…

Po obrátce zápas začínal prakticky od znovu. Hned při prvním střídání však přišel moment, který předurčil vývoj zbytku utkání, ba i celého víkendu. Veny couval na balon, méďa si nezařval a srazili se. No a jak už to tak bývá, radost z toho měl ten třetí, Jarda Němec z Happichu a neměl moc práce míč poskakující před brankovou čarou dopravit do naší sítě potřetí. Vzápětí přišly další chyby a rázem na světelné tabuli svítil stav 2:5 pro hosty. Naši porážku snížil svou přesnou ranou už pouze šimi. Další pohyb ve skóre na naší straně odmítli již tradičně bobo s vacim při samostatných únicích.

Happichu jsme darovali 5 branek po vlastních chybách. Těžko pak můžeme pomýšlet na víc.

3 comments

  • johny on Pondělí, 28. ledna 2008 at 18:04

  Reply

  V zápase s Happichem jsme si vybrali kopec smůly. Hráli jsme proti jednom z adeptů na postup, který kope soutěž už hezky dlouho a že je to sakra znát. Většinu gólů jsme si nasázeli sami, ať už to bylo nedorozuměním mezi hráči nebo neplněním svých obranných úkolů. Myslím, že to nebyl zas až tak špatný výkon, ale soupeř si počkal na naše chyby a hlavně je dokázal potrestat. Prostě v tomto utkání to nevyšlo. Tragédii bych z toho nedělal. Další zápas byl ale z jiného soudku.

  • Vaci on Pondělí, 28. ledna 2008 at 15:40

  Reply

  Myslim, že sme odehráli lepší zápas než ten první s Happichem. Chtěli sme překvapit, nicméně se potvrdilo, že Happich jde na postup ne náhodou. Ikdyž je pravda, že sme se ani po druhym obdrženym gólu nesložili a ještě sme se dokázali vrátit do zápasu. Potom už to bohužel tak růžový nebylo, dělali sme chyby a neproměňovali šance.. Jako ostatně v každym zápase..Takže to chce se poučit a pořádně na sobě makat, aby to dál bylo jen lepší..

  • bobo on Pondělí, 28. ledna 2008 at 09:13
  • Author

  Reply

  Happich je zkušeným týmem a když takovému soupeři dovolíte, aby se 5x prosadil stylem, jakým se prosadil, těžko můžete myslet na body.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..