FCP – Jerigo 1994 0:5 (0:1)

:calendar: 15.03.2008 ? hala ZČU, Plzeň ? 17,00h

:ball: –

:line-ups: méďa ? johny, wiky, veny, bobo, feri, stanley, junior, vaci

:joker: vaci

V posledním zápase sezóny nás čekal tým jeriga. Zápasu na atraktivitě přidával fakt, že šlo o přímý souboj o třetí příčku. Krom dlouhodobě zraněného šimiho se na marodku přihlásil i hrubec, který se zranil na velkym fotbale. Hráli jsme tedy nakonec jen na 3 beky. Motivace nám rozhodně nechyběla, ale to sobotní odpoledně notně převyšovala naši hru. Nedokázali jsme si nahrát, chyběl nám pohyb a v zakončení jsme byli nebezpeční asi tak jako igor gluščevič v dresu pražské sparty.

Hned od počátku jsme měli problémy s rozehrávkou a soupeři tak často usnadňovali jeho ofenzivní snažení. Chyběl nám větší důraz a důslednost v osobních soubojích. Výsledkem bylo jednogólové manko na konci první půle, a to především zásluhou výborného médi v brance, který vyšší příděl branek v naší síti odmítal svými vynikajícími zákroky. Při našich akcích měl vždy navrch buďto gólman jeriga, častěji však špatně seštelovaná mířidla. Za první půli jsem prostor tří tyči trefili snad 2x.

Druhá půle přinesla více šancí i více gólů. Bohužel branky padaly jen do naší sítě. Naše zmatečná hra nepřinášela kýžený efekt a když už jsme se dostali do zakončení, opakoval se scénář z prvního poločasu. Jerigo bralo zasloužené tři body a nás s definitivní platností odsunulo na čtvrtou příčku konečného pořadí.

1 comment

  • bobo on Pondělí, 17. března 2008 at 08:39
  • Author

  Reply

  V pátek před zápasem jsem si volali s johnym a pověděli si, co by na soupeře platilo. Bohužel bezprostřední předzápasová příprava proběhla neproběhla i díky faktu, že jsme sháněli soupisku.
  Zápas ukázal naše rezervy. Ferimu se příliš nedařilo a když se nedaří ferimu, mnoho gólů nedáváme. Bylo vidět, jak chybí šimi, kterej za feriho často tahal pověstné kaštany z ohně, kdy se třeba nevrátil se svým hráčem. Vacimu se také zápas příliš nepovedl, když stál u zrodu 3 gólů soupeře. Video je velmi průkazné a poučné… takže jeho rozbor bude velkým přínosem…
  Ale hlavně nám chyběl důraz vepředu a důslednost směrem dozadu. O tom, že jsme si nedokázali nahrát…
  Fakt, že beci to nemají komu dávat má ale i druhou stranu… na tom je potřeba zapracovat. A naše standardky… jako vždy, nebezpečné pro naši branku… :mrgreen: tímto se omlouvám, za jednu z nich… 😯

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..