:calendar: 10.12.2011 | hala 31. ZŠ Plzeň | 19,00h

feri 3x (wesley, šimi, – ), šimi 2x (junior, – ), karbi 2x ( – , wesley), stanley (jeňýk), dvoři (šimi), rastík (wesley), bouzič (šimi)

johny, karbi

jeňýk – dvoři, johny, luďa, šimi, wesley – bouzič, feri, junior, karbi, rastík, stanley

Na dnešní dvojzápas jsme nominovali prakticky všechno, co mělo ruce i nohy. Nebylo totiž jasné, kdo bude k dispozici. Když na poslední chvíli zmizeli otazníky u Feriho a Šimimu se dokonce podařilo dotáhnout Wesleyho, bylo nás nakonec habakuk. Aby si každý alespoň chvilku protáhl nohy, hlavní opory jsme vytížili dostatečně a zbytek světa si kopnul alespoň poločas. Hlavně ve druhém zápase to bylo možná poněkud kontraproduktivní, ale nakonec byli všichni spokojeni – až na soupeře pochopitelně.

Zápas proti běhavým mládencům z No Limit Baru nám vyšel podle našich představ. Soupeře ale musel načít Jeňýk ve 2. minutě svým dlouhým výhozem, který si protivníkův gólman trestuhodně sráží pouze za sebe a Stanley již pouze doťukává do prázdné branky – 1:0. Potom to již šlo jako po másle. Skóre utěšeně narůstalo, ale i Jeňýk musel několikrát ukázat své umění, když jsme občas zapomněli na zadní vrátka. 6. minuta Dvoři (Šimi) – 2:0. V 8. minutě vidí svoji teprve druhou žlutou kartu v životě Johny, když takticky vstoupí do autové rozehrávky soupeři, aby přerušil rychlý pokus o protivníkovo přečíslení – statistika nuda je. 11. minuta Feri (Wesley) – 3:0. V 16. minutě soupeř koriguje po rychlém kontru po naší ztrátě balónu – 3:1. 21. minuta Šimi (Junior) – 4:1. 22. minuta Feri (Šimi) – 5:1. 23. minuta Feri (-) – 6:1. Hlavně závěrečná kanonáda nám přinesla klid do našich řad a zápas byl prakticky rozhodnut.

Do druhé půle jsme protočili útočnou dvojici – Juniory za bratry Rajtolary a Luďa vystřídal Johnyho. Vykrystalizovala nám tak jedna totálně ofenzivní čtyřka a jedna normální. Zpočátku nám dost dlouho trvalo, než jsme se dokázali dostat znovu do tempa. Dokonce nás soupeř několikrát zamkl na naší polovině, ale Jeňýk drží a ve 31. minutě si Karbi vybojuje balón a zakončuje – 7:1. Ve 34. minutě je ale soupeř odměněn za svoji aktivitu míčem v naší síti – 7:2. Po několikaminutovém klidu poté skóre znovu narůstá hrozně rychle. 38. minuta Karbi (Wesley) – 8:2. 39. minuta Rastík (Wesley) – 9:2. 40. minuta Bouzič střílí při své premiéře za FCP svůj první gól a hned desátý v zápase po Šimiho příhře – 10:2. Ve 41. minutě potom Feri místo aby přenechal balón Jeňýkovi, žongluje s ním v naší šestce a jeden za soupeřů mu ho v pohodě bere a dává do prázdné branky – 10:3. Karbi si ještě za jeden ze zákroků vysloužil žluté napomenutí. Posledním střelcem tohoto utkání se stává Šimi, když celá naše útočná čtyřka se snaží postupně zakončit a nebýt šťastného odrazu od jednoho z protihráčů z jasné příležitosti bychom nic nevytěžili – 11:3.

Vcelku pohodový zápas jsme v poklidu dotáhli do vítězného konce. Odehráli jsme ho v pohybu a s chutí. Soupeř k nám nepřistupoval příliš těsně, což nám vyhovovalo a dokonce jsme byli i při střelecké chuti. Ve druhé půli jsme pokračovali poněkud volněji a dovolili protihráčům několikrát nebezpečně zahrozit. Jak se později ukázalo Wesley se střelecky šetřil na druhý podstatně náročnější zápas.