feri 2x (-, wyky), karbi (feri), bobo (stanley)

dvoři

dvoři

wyky ? dvoři, chali, šimi, veny – bobo, feri, karbi, stanley

Druhý dnešní zápas měl být určitě náročnější. Čekalo nás totiž družstvo Pebalu, které přišlo v plné polní i s naším starým známým Hrubcem ve svém středu. Průběh utkání byl bohužel diametrálně odlišný oproti předchozímu mači s Pohodou.

Totálně jsme zaspali začátek zápasu. V 5. minutě Chali nedůrazně hlídá svého hráče a umožňuje mu přesně vypálit na Wykyho, který si tak musí dojít pro balón do své branky ? 0:1. Za další dvě minuty jsme viděli něco neuvěřitelného ? Karbi sprintuje s Hrubcem přes celé hřiště. Ten dostává ideální příhru od jednoho ze svých spoluhráčů a světe div se, Karbi na balón nedosahuje a Hrubec přesně zakončuje ? 0:2. Že by Karbi ztrácel na rychlosti, když ho přesprintuje již několik let chromý Hrubec? My se vůbec nedokážeme dostat přes důraznou obranu soupeře. Navíc ve 12. minutě nás více do kolen dostává další gól v naší síti, když jsme opět málo důslední při bránění soupeře ? 0:3. Neuběhla ani minuta a jsme zralí na ručník. Soupeř trestá další naší špatnou rozehrávku a následné alibistické bránění ? 0:4. Snad nám time pomůže trochu se zvednout. Po rozehrání ze středového kruhu se nám konečně podařilo přesně zakončit. Feri předal míč Karbimu a ten ho nekompromisně poslal do bližší šibenice ? 1:4. Máme možnost zahrávat přímák ze zajímavé vzdálenosti, ale Chalim vymyšlenému signálu se musí smát celá naše lavička. Místo příhry zcela volnému a na střelu připravenému Dvořimu nebo přímé střely se dočkáme balónu na obsazeného Stanleyho, který na takovouto eventualitu není vůbec připraven ? prostě komedie. Ve 23. minutě nám navíc Pebal znovu utíká o čtyři góly, když využívá zmatku při našem střídání ? 1:5. Z naší předváděné hry bolí oči a v této chvíli to vypadá na pěkný debakl.

Ve druhé půli se k našemu výkonu přidali i emoce. Dvoři začal poněkud komentovat trochu volnější metr sudích a po jednom faulu protihráče si nevšiml, že nám sudí ponechává výhodu, se již neudržel. Jeho ?To si děláš prdel!? zaznělo halou. Když poté u naší lavičky soudce zjišťoval autora těchto nevinných slov, drze se ke svému činu přiznal (i když to původně chtěl hodit na Chaliho). Žlutá karta mu poté byla odměnou. Bohužel nebyl to poslední Dvořiho komentář. Za dalších několik minut se z naší lavičky ozvalo Dvořiho nevinné: ?Nam to pískáš a jim ne!? Tentokrát šel sudí k naší lavičce na jisto a Dvoři uviděl svoji dnešní druhou žlutou. Sečteno a podtrženo ? rote a konec jeho vystoupení. Naše hra měla ale konečně rostoucí úroveň a ve 13. minutě si Feri na soupeři vynutil balón a dokázal ho dostat za gólmanova záda ? 2:5. Za další dvě minuty se nám utkání podařilo ještě více zdramatizovat, když Stanley vybídl Boba, aby si připsal svoji premiérovou trefu v tomto ročníku ? 3:5. Cítíme šanci něco se zápasem ještě udělat, ale kontaktní gól ne a ne padnout. Několikrát jdeme do risku a soupeř má po naší ztrátě balónu spoustu možností při svém přečíslení. Wyky nám ale svými zákroky nechává naději na zvrat v zápasu. O tu ale přicházíme tři minuty před koncem, když i Wyky nestačí na další soupeřův rychlý kontr ? 3:6. V poslední minutě skóre již pouze korigujeme, když Wyky posílá svůj přesný výhoz přes celé hřiště přímo na Feriho hlavu, který tímto pro něj netradičním způsobem umísťuje balón za záda soupeřova gólmana ? 4:6. Víc už nám toho sudího píšťalka neumožní.

Soupeřovi rychlí hráči nám dělali velké potíže. Zápas jsme nezačali zrovna moc soustředěně. Ostatně právě ten začátek zápasu rozhodl o osudu celého utkání. Pokud bychom byli v obrané činnosti poctiví stejně jako minulý týden při utkání s Ajaxem, naše šance na úspěch by nebyly vůbec malé. Navíc nám poté trochu zvlhl střelecký prach. Utkání se vzácně podobalo našemu vzájemnému souboji v minulém ročníku, když jsme ve vzájemném střeleckém souboji také zatáhli za kratší konec a i vloni odešel Dvoři s červenou kartou v kapse. Jedním z rozhodujících faktorů našeho neúspěchu bylo nedůrazné pokrytí útočících hráčů a vliv na náš výkon měly i naše vysloveně tragické standardní situace ? to je třeba urychleně změnit. Doufejme, že příště uděláme méně chyb a za body půjdeme důrazněji a soustředěněji.

• Dvoři on Úterý, 7. prosince 2010 at 10:38

To byl vrchol 🙂 taky jsem ji mohl dostat za opravdový přestupek 🙂 no ještě že už jsem nešel na plac :02:

• šimi on Úterý, 7. prosince 2010 at 18:27

doufám že ses koukal v pondělí na okresní přebor…. příští zápas použijeme izolačku ne na štrupny, ale na tvoje ústa :22: :07:

• bobo on Pondělí, 6. prosince 2010 at 10:11

Vstup do zápasu docela katastrofální… Každej, ať si vzpomene, když byl na place a inkasovali jsme branku, co moch udělat líp. Tohle neni prostě možný, aby se stalo. A jak několikrát po zápase padlo, na standardky budou určení hráči a všichni budou vědět, co se bude zahrávat. Naše standardky jsou totiž víc nebezpečný pro naší branku než pro branku soupeře.
    Nicméně, šance na body i po tý počáteční hrůze tam byla… bohužel, desítka přišla pozdě a ještě jsme ji ani neproměnili. A fauly soupeř střádal moc pomalu… i s přispěním sudích.

• šimi on Úterý, 7. prosince 2010 at 18:25

začátek byl brilantní, ale pro Pebal… pak už to byla jen křeč, aspon že si Karbi připoměl že góly dávat umí :30: