:calendar: 12.01.2008 ? hala ZČU, Plzeň ? 20,00h

:ball: 3x ondra (veny, asist), šimi (asist)

:line-ups: méďa (tětís) ? veny, johny, hrubec, wiky ? bobo, ondra, šimi, feri (vaci, stanley)

:joker: veny, hrubec

V prvním zápase večera nás čekal celek Pohoda. Tým s nálepkou outsidera soutěže však nebyl tak snadným soustem, jak bychom si přáli. Soupeř měl dobrý pohyb, což nám činilo z počátku zápasu problémy. I proto se v první půli ujala pouze ondrova citovka, když dostal nadýchaný balón od venyho přes celej plácek a s citem poslal naše barvy do vedení. V první půli jsme krom nepočetných šancí soupeře dostali pouze ránu v podobě 3. žluté pro venyho, takže zápase s letkovem ho čekala pouze role diváka.

Druhou půli jsme začali o poznání lépe. To se projevilo i na skóre. Do řady 3 přesných zásahů vložil soupeř jen snížení na 2:1. Více však než soupeř za to mohlo méďovo zranění nohy.

Pohoda předvedla bojovný výkon, leč na nás to prostě nestačilo. V závěru se pokochejte naším gólem v první půli. Příště nás čeká jerigo…

gól první…

• johny on Pondělí, 14. Leden 2008 at 17:22

Už od začátku byla psychická výhoda na naší straně (viz komentáře hráčů Pohody, když uviděli v dresu FCP Ondru, který v zápase občas dostřídával 😆 😆 😆 ).
    Po pravdě řečeno byl to Ondrův zápas – vsítil hattrick a další gól nechal Mírovi, aby z toho také něco měl. Soupeře jsme do zakončení moc nepouštěli a i když velmi dobře bránil, mohli jsme navíc některé naše šance proměnit – tam máme určitě rezervy. Náš zlý muž Veny sice dostal třetí žlutou, ale podle mého názoru to bylo v situaci, kterou jinak řešit nemohl a za aktuálního stavu musel hrozící přečíslení přerušit. Pozitivní je, že nemusí stát celých 14 dní a může začít svoji žlutou sbírku znovu kompletovat 😈 .
    Jinak samá chvála za přístup a trpělivost v zápase.

• Stanley on Pondělí, 14. Leden 2008 at 11:13

Musím říct že soupeř to hrál moc dobře. Bránil a čekal na nějaký ten break. Naštěstí se nám podařilo dát prvního góla. Myslím že super zápas, který jsme opravdu zvládli. 😉

• bobo on Pondělí, 14. Leden 2008 at 10:28
    • Author

Hráli jsme svojí hru a trpělivě čekali… a dočkali se. Pohoda mě překvapila. Nehráli vůbec špatně… ale na druhou stranu, kdyby se nám podařilo utrhnout jako s letkovem, asi by to dopadlo stejně…

• Kibullel on Pondělí, 14. Leden 2008 at 10:26

Krasný!!!Šest bodů je doma a myslím že naše hra posiluje zápas od zápasu. Jo a ještě, líbí se mi, že když najedu na ten odkaz přímo na YouTube tak hned pod mojí maličkostí je Falcao…….(takovej ten brazilskej futsalovej nekop)