FCP – Pohoda 4:1 (1:0)

:calendar: 12.01.2008 ? hala ZČU, Plzeň ? 20,00h

:ball: 3x ondra (veny, asist), šimi (asist)

:line-ups: méďa (tětís) ? veny, johny, hrubec, wiky ? bobo, ondra, šimi, feri (vaci, stanley)

:joker: veny, hrubec

V prvním zápase večera nás čekal celek Pohoda. Tým s nálepkou outsidera soutěže však nebyl tak snadným soustem, jak bychom si přáli. Soupeř měl dobrý pohyb, což nám činilo z počátku zápasu problémy. I proto se v první půli ujala pouze ondrova citovka, když dostal nadýchaný balón od venyho přes celej plácek a s citem poslal naše barvy do vedení. V první půli jsme krom nepočetných šancí soupeře dostali pouze ránu v podobě 3. žluté pro venyho, takže zápase s letkovem ho čekala pouze role diváka.

Druhou půli jsme začali o poznání lépe. To se projevilo i na skóre. Do řady 3 přesných zásahů vložil soupeř jen snížení na 2:1. Více však než soupeř za to mohlo méďovo zranění nohy.

Pohoda předvedla bojovný výkon, leč na nás to prostě nestačilo. V závěru se pokochejte naším gólem v první půli. Příště nás čeká jerigo…

gól první…

  • johny on Pondělí, 14. ledna 2008 at 17:22

  Reply

  Už od začátku byla psychická výhoda na naší straně (viz komentáře hráčů Pohody, když uviděli v dresu FCP Ondru, který v zápase občas dostřídával 😆 😆 😆 ).
  Po pravdě řečeno byl to Ondrův zápas – vsítil hattrick a další gól nechal Mírovi, aby z toho také něco měl. Soupeře jsme do zakončení moc nepouštěli a i když velmi dobře bránil, mohli jsme navíc některé naše šance proměnit – tam máme určitě rezervy. Náš zlý muž Veny sice dostal třetí žlutou, ale podle mého názoru to bylo v situaci, kterou jinak řešit nemohl a za aktuálního stavu musel hrozící přečíslení přerušit. Pozitivní je, že nemusí stát celých 14 dní a může začít svoji žlutou sbírku znovu kompletovat 😈 .
  Jinak samá chvála za přístup a trpělivost v zápase.

  • Stanley on Pondělí, 14. ledna 2008 at 11:13

  Reply

  Musím říct že soupeř to hrál moc dobře. Bránil a čekal na nějaký ten break. Naštěstí se nám podařilo dát prvního góla. Myslím že super zápas, který jsme opravdu zvládli. 😉

  • bobo on Pondělí, 14. ledna 2008 at 10:28
  • Author

  Reply

  Hráli jsme svojí hru a trpělivě čekali… a dočkali se. Pohoda mě překvapila. Nehráli vůbec špatně… ale na druhou stranu, kdyby se nám podařilo utrhnout jako s letkovem, asi by to dopadlo stejně…

  • Kibullel on Pondělí, 14. ledna 2008 at 10:26

  Reply

  Krasný!!!Šest bodů je doma a myslím že naše hra posiluje zápas od zápasu. Jo a ještě, líbí se mi, že když najedu na ten odkaz přímo na YouTube tak hned pod mojí maličkostí je Falcao…….(takovej ten brazilskej futsalovej nekop)

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..