:calendar: 20.01.2013 | Lokomotiva | 12,00h

:ball: 4x wesley(-, 2xferi, stanley)

:joker: wesley

:line-ups: pigmo – johny, bobo, wesley, doci – junior, feri, stanley, mrvčís

V prvním dnešním zápase jsme narazili na dosavadního lídra soutěže – tým Pumidasu. Horkotěžko jsme dávali dohromady sestavu a nebýt Wesleyho, zřejmě bychom soupeřova gólmana v pohodě uspali. Sice jsme se od začátku zápasu snažili poctivě bránit protivníkovo snažení o ztečení naší branky, kam se při své premiéře postavil Pigmo, ale Pumidas si šel v první půli poctivě za svým. Rychlonozí soupeři nám do přestávky nadělili čtyři fíky a nic nenasvědčovalo tomu, že by se nám podařilo zápas zdramatizovat. Wesleymu se ale po několika našich nedotažených akcích podařilo do přestávky snížit a s příchodem Feriho, který se do zápasu zapojil po přestávce, jsme začali být přeci jen nebezpečnější i směrem dopředu. Wesley chytil střeleckou slinu a po několika minutách to bylo již pouze o gól. Pumidas ale ihned nasadil na plac své produktivnější hráče a dalšími brankami poslal naše myšlenky na bodový úspěch do oblasti teorie. Soupeř dokonale využil toho, že jsme přeci jen zkoušeli útočit ve větším počtu hráčů a dozadu to šlo potom poněkud ztuha.

Herní kvalita byla na straně soupeře. Když jsme již ve druhé půli dokázali využít uspokojení protivníka, příliš jsme otevřeli naši hru a to byla voda na mlýn Pumidasu. Přesto jsme několika brankám mohli zabránit důslednějším plněním svých obranných povinností, což se nám bohužel ještě ve větší míře stalo ve druhém dnešním zápase. Pigmo ve své premiéře nezklamal a většinu branek obdržel po kombinacích do prázdné branky.

• Stanley on Pondělí, 21. ledna 2013 at 19:57

Hráli jsme jak splašený ovce. Od začátku jsem chtěli jen bránit a čekat na brejky. Bohužel jsme inkasovali jako první a začali jsme se hnát dopředu což byla voda na mlýn soupeře, který nás trestal po našich chybách. Nebýt Wesleyho a Pigmíse mohli jsme klidně prohrát o 10 branek. Je vidět, že naše sestava je na každý zápas jiná a to nám dělá velké problémy se s tím ztotožnit, a hrát na co jsme zvyklí. Musíme zvednout hlavy a v posledních zápasech urvat body k postupu do final eight. :07:

• Kibullel on Pondělí, 21. ledna 2013 at 15:02

no,koukám,že wesley je trošku střelec….škoda,že jsem to nestihl!

• bobo on Pondělí, 21. ledna 2013 at 14:10

Pro mě je Pumidas letos jednoznačně nejlepším celkem soutěže a divil bych se, kdyby to letos celý nevyhráli. Když to srovnam s DoDna, který patří taky k nahoru.
    Co nám letos chybí a v čem jsem tragický, tak to je skutečně hra celýho týmu dozadu. To, že někdy přes tebe přejde hráč jeden na jednoho, to je zkrátka realita… ale abychom se nechali pravidelně přečíslit, nechali soupeře 5x dorážet… těžko jsme s tím mohli něco dělat… I když se nám povedlo z 0:4 stáhnout na 3:4. Soupeř nám to nijak neusnadnil… na rozdíl od nás.