:calendar: 2.2.2014 | hala 31.ZŠ Plzeň | 14,00h

:ball: |G| feri  2x, šimi 2x, mára, veny, vláďa, junior, mrvčís – |A| mára 2x, šimi 2x, tomáš 2x, mrvčís , vláďa, feri

:joker: tomáš

:line-ups: vykoušek (mára2) – veny, mrvčís, šimi, tomáš, mára, feri, vláďa, junior, stanley, johny

Pumidas měl před naším zápasem své jisté sestava, která proti nám nastoupila byla jen stínem celku, na který se nám v minulé sezóně vůbec nedařilo. Hráči soupeře již před výkopem museli spolknout hořkou pililku v podobě dvanácti gólového přídělu od Remi. Samozřejmě ani my jsme nechtěli zůstat pozadu…

Bylo by divné, kdybychom nemuseli dotahovat. Na trefu soupeře z 8. minuty se nám podařilo odpovědět už v 11. minutě, když jsme konečně odčarovali kouzlo svojsky chytajícího brankářského esa soupeře. Tento gólman klame tělem, ale je neskutečný, co dokáže vychytat, nicméně brankářsky na soupeře letos určitě neztrácíme. Konec první půle patřil jednoznačně nám, když se nejprve trefil vláďa a pár vteřin před koncem první půle zvýšil na 3:1 mrvčís, který si doběhl na druhou tyč a šimiho nabídku poslal do branky.

Po přestávce souboj našich střelců se soupeřovým gólmanem pokračuje. Definitivně z tohoto klání vycházíme vítězně počínaje 34. minutou, kdy v rozmezí deseti minut přidáváme další 4 branky. Zápas už se více méně dohrává. Nic na tom nemění ani gólové zápisy na obou stranách. Skóre se zastavuje na 9:4 a mi si připisujeme devátý bod za víkend. Ve hře jsou další 3, které je třeba vyrvat z tlapek králíka (FC Rabbit).

• bobo on Úterý, 4. února 2014 at 09:39
    • Author

Jak psal veny… Pumidas svoji sílu ukáže až v play-off, Důležitá byla mrviho branka 4 vteřiny před koncem… ta soupeře nalomila… Pak už jsme nepřipustili žádné komplikace.

• Kibullel on Úterý, 4. února 2014 at 08:11

Si myslím,že naši soudruzi při výpočtech soupeře v play off udělali někde chybu….Pravou sílu soupeře poznáme až ve vyřazovací části,bude to legrace.

• Kibullel on Úterý, 4. února 2014 at 08:13

s výpočtem to beru zpět,teď jsem se znova díval na tabulko a jsem tam třetí,ještě včera jsme byli čtvrtí….se v tom prase vyzná. Bee sting je pro mě daleko přijatelnější než Pumidas

• Kašpy on Pondělí, 3. února 2014 at 09:18