:calendar: 2.2.2014 | hala 31.ZŠ Plzeň | 15,00h

:ball: |G| šimi 3x, feri, tomáš – |A| mrvčís 2x, feri 2x, vykoušek

:joker: tomáš, veny

:line-ups: vykoušek (mára2) – veny, mrvčís, šimi, tomáš, mára, feri, vláďa, junior, stanley

Rabbit hrál o svou účast v osmičce pro play-off. Pokud by zápas trval jen 45 minut, pak bychom asi byli maximálně spokojení. Nicméně ta závěrečná pětiminutovka, tam bylo teda řádně pocukrováno.

Úvod zápasu soupeř tlačí a vykoušek i celá obrana se mají co ohánět, aby se nemusela sklonit. Zejména náš animovaný gólman tasí jednu gólmanskou parádu za druhou. Soupeř ale také kazí a my chodíme do brejků. Jeden takový proměňuje v 15. minutě šimi. Ve dvacáté minutě přidává druhou branku tomáš, když parádním blafákem překonává brankáře soupeře podruhé. Paralelu hledejte v zakončení jednoruč ala Peter Forsberg. Poločas držíme 2:0, soupeř si míče na svých sálovkách užil až moc, ale branku vstřelit nedokázal.

Hned z kraje druhé půle odskakujeme soupeři na rozdíl tří branek, když šimi opráší letitou spolupráci s ferim a nachytává soupeřova brankáře střelou mezi nohy. Šimi je při chuti a za další dvě minuty kompletuje po vykouškově rozehrávce hattrick. Na 5:0 v 35. minutě zvyšuje feri a průběh zápasu začíná být poněkud jednoznačný. To se nám dostává do hlavy, stejně tak do nohou – přece jenom je to čtvrtej zápas za posledních 24 hodin, nicméně prakticky nulová zodpovědnost při hře dozadu způsobuje, že počínaje 45 minutou soupeř střílí svou první branku. Šibenice jak vyšitá, na kterou už náš gólman prostě dosáhnout nemohl. To spustilo brankostroj soupeře, kterému jsme už pouze přihlíželi, v horším případě u něj i asistovali. Bejt v tu chvíli gólmanem FCP, tak si asi každej sní hlavu, protože tohle byla skutečně týmová práce. Nicméně na naší lavičce je dobrá nálada, lítá jeden vtípek za druhým, prostě FCP. Největší joke si ale připisuje mára, když v posledních vteřinách při powerplay soupeře jde vstříc prázdné brance a i přes důrazné, vícehlasé informování o blížícím se konci mače a nutnosti vystřelit se toto nedaří a mára se za brankovou čáru dostává s míčem na noze až několik vteřin po konci zápasu.

Důležité body však zůstaly na vykoušovo rukavicích. Pro nás to znamená jediné… Končíme bod pod vytouženým druhým místem a v play-off se potkáme s Bee Stingem. Před sezónou by tomuto umístění věřil asi málokdo.

• Kašpy on Čtvrtek, 6. února 2014 at 08:51

Výborný. Mj obrana maličko jako na kolotoči ne? 😀

• Dvoři on Středa, 5. února 2014 at 12:08

Video pěkné, Obrázek předváděl dle vzorku neuvěřitelné lepidlo 😀 Po obvyklích kolapsech směr zpět 🙂 gratulace k víkendu, dobře vy

• Kibullel on Středa, 5. února 2014 at 08:21

hele video je parádní! jen víc takovejch kousků.

• Stanley on Středa, 5. února 2014 at 07:18

Zápas hodně vyrovnaný i přes to že to byl náš již 4 zápas za posledních 24 hodin. Nebýt Vykouše v brance mohlo to být všechno jinak.

4 zápasy, 4 výhry, 12 bodů a celkově třetí místo. co k tomu dodat. Ještě vyhrát play off a můžeme slavit.

• johny on Úterý, 4. února 2014 at 17:44

Jednoznačně nejúspěšnější víkend v historii FCP, kterej už asi nic nepřekoná. V nabité soutěži je třetí flek po základní části rozhodně velkým úspěchem. Musíme ho ale potvrdit v playoff.

• bobo on Úterý, 4. února 2014 at 17:08
    • Author

Mimochodem, to video krásně ukazuje naší defenzivu s kalhotama u kotníků… Tohle musí bejt branky, Králící. (animovanýmu všechny palce hore!)

• bobo on Úterý, 4. února 2014 at 17:04
    • Author

Loupnul jsem sem asi to nejsmysluplnější video, který se mi na zápase podařilo zaznamenat. Bez větších úprav jsem to sem vrazil. Budu rád za nějakou odezvu, jestli to vůbec fachá. Můj praNTB si s HD videem moc netyká, takže sám nevim, jestli se na to dá dívat nebo ne.

• bobo on Úterý, 4. února 2014 at 09:24
    • Author

Tenhle zápas nám jednoznačně vyhrál gólman. Rabbit měl dost šancí na to, aby se střelecky prosadil dřív než v posledních pěti minutách, ale vykouš byl jako zeď.

• Kibullel on Úterý, 4. února 2014 at 08:38

Jak si napsal zcela správně,byl to čtvrtý zápas za míň jak 24 hodin a to se na mě hlavně v druhý půlce ukázalo krutě,ještě dneska cítím svoje nohy. Až mi bude tolik co Johnymu tak si na zápasy budu vozit kolečkový křeslo na ktrém pak v poklidu odjedu zpět domů. Nicméně soupeř byl v klidu hratelný a je jen škoda,že nemáme kvalitnějšího gólmana, dejme tomu prvoligových kvalit,pak si myslím,že by nebyl vůbec problém a vyhráli jsme 5:0. Teď nás čeká play off a vzhledem k tomu,že to chci letos celý vyhrát tak se koukejte snažit vy mamrdi!