2x bobo (chali, -)

chali

chali, feri

méďa (tětís) ? wiky, chali, dvoři, najký – bobo, šimi, feri, machy

Po krátké přestávce jsme nastoupili proti nemanickým Rejnokům. Sestavu jsme byli nuceni poněkud pozměnit. Hrubec se šel mrknout na nějaký týpky, co to do sebe řežou hlava nehlava. Na jeho postu ho nahradil Chali a několik minut po začátku se z Brna doklouzal Najký. Oba týmy již měli jeden zápas v nohách, Rejnoci na rozdíl od nás i tři body v kapse. Začalo se tedy opatrně do té doby než nastoupil nerozcvičený Najký, který namazal soupeři a Méďa musel ukázat, že chytat nezapomněl při následném rychlém přečíslení. Nepříjemný okamžik přišel v asi sedmé minutě. Šimi se střetl s kolenem protihráče a jeho koleno nevydrželo. Zatímco se přesouval do šatny, Bobo si užíval svou chvilku slávy. Během jedné minuty dvakrát rozvlnil síť soupeřovy svatyně. Poprvé po tvrdé střele a podruhé, když jsme důrazným napadáním získali míč, dorazil Machyho dělovku technicky přes gólmana. Nadějný stav, který jsme bohužel nepotvrdili, což se nám posléze krutě vymstilo. První půli jsme od dvanácté minuty opět dohrávali s pěti fauly většinou zbytečnými na našem kontě! Začalo se jiskřit a prvním předznamenáním věcí příštích byl žlutý zákrok na Dvořiho kotník. Fery měl potom ještě na svých kopačkách tutovku, ale gólman soupeře podržel. Dvě minuty do konce přišel sporný zákrok na Machyho na hraně pokutového území. Byl z toho pouze přímý kop, se kterým jsme nenaložili podle našich představ. Na konci ještě vznikla strkanice před naší brankou, kdy Wiki po soupeřově loktu neudržel nervy na uzdě, když protihráči zkontroloval určité partie. Naštěstí pro nás a pro Wikiho zvláště, z toho nic nebylo. Poločasové vedení dva nula bylo ale povzbuzující.

Na začátku druhé půle jsme si ještě dovedli vytvořit gólové šance. Zvláště ta, kdy Fery ještě posouval lépe postavenému Chalimu, volala po proměnění. Chali poslal balón o pár metrů jiným směrem než původně zamýšlel. Bohužel potom se aktivita začala přesouvat na kopačky soupeře. Ten si pomalu ale jistě začal vytvářet znatelný tlak a my jsme několik situací řešili pomocí faulů. Z jednoho přímáku se soupeři podařilo snížit, kdy střela prošla Méďovy pod nohou. Opět se přitvrdilo. Nejdříve byl žlutě zkopnutý Fery při svém úniku, aby vzápětí žlutou uviděl Chali, když se zle podíval na rozhodčího, po sporně odpískané ruce. Bohužel dvě minuty nato opět Chali řešil soupeřův únik svým jediným faulem v zápase a rozhodčí ohodnotil tento zákrok opět žlutou kartou, takže Chali se šel sprchovat. Šli jsme do tří a po obětavém výkonu jsme oslabení přestáli až do našeho pátého faulu. Následoval přímý kop, který soupeř opět proměnil střelou, která prošla mezi jednočlennou zdí a Méďou. Docházeli nám síly a aby toho nebylo málo, jeden z protihráčů dojel souboj s Méďou až na jeho kotník. Do brány šel pět minut před koncem nerozchytaný Tětís a hned čelil rychlému útoku Rejnoků, když jeden ze soupeřů si vzal míč na své polovině, využil své rychlosti a i když byl tísněn naším hráčem, stačil vystřelit přesně mezi Tětísovy nohy. Zkusili jsme ještě najít zbytky posledních sil, kdy se obětoval i zraněný Šimi a s nelichotivými slovy na adresu soupeře se vrátil na plac. Poslední naší možností byla Machyho gólovka, když dostal příhru přímo před gólmana, kterého ale bohužel také trefil. V poslední minutě tomu ještě Fery nasadil korunu, když se mu poté, co se protrápil oběma zápasy, zatmělo před očima a zajel do kotníků soupeře takovým způsobem, že chvíli po zápase dostal od jednoho nejmenovaného prvoligového hráče AC Sparta Praha SMS, zda-li by k Ferymu nemohl přijít na konzultaci. Fery vědom si svého provinění, jal se okamžitě krýt před pěstním trestem ze strany soupeře. Toho ale Wiki výmluvným gestem odkázal do patřičných mezí. Každopádně další rudá pro náš tým a štědrý dar Feryho do klubové kasy. Z následné desítky za náš šestý faul soupeř ještě navyšuje skóre a je po zápase.

Bohužel jsme neproměnili některou z našich gólovek. Zase přišly zbytečné fauly a následně góly ze standardních situací. Nedokázali jsme se dostatečně vypořádat se soupeřovo tvrdou hrou, což poté vyústilo v psychicky nezvládnutý závěr zápasu. Takže začínáme znovu.

• Feri on Pátek, 28. listopadu 2008 at 20:07

klucí tak se to nepovwedlo no………..holt to zalepim nákym tym čapkem….a jedeme dál……… :45:

• Vojta Mifek on Úterý, 25. listopadu 2008 at 20:28

Čus chlapi, musim se vám oklonit k vašemu hodnocení zápasu. :03: , fakt super. Jinak ste měli vedení udržet, my jsme z vás měli celkem strach, ale druhou půli jste nás nechali dostat se do zápasu. Jinak je pravda , že při druhém golu jste měli ve zdi stát určitě dva, hodně jste mi to usnadnili. Jinak musim poděkovat, že ste mě hecli k tomu hattricku a otočení zápasu, ale říkat mi, že sem vesničan a sedlák, to se nedělá. :30: Nic ve zlym. Příště u nás na vesnici. Čus chlapi…

• Králík on Čtvrtek, 4. prosince 2008 at 14:12

:03: Dobře ty démone…Jinak dík kluci že ste ho nasrali…Nechcete s náma jezdit každej zápas? Že byste mu jenom nadávali a von sázel goly? Bylo by to great. See you :30: :43:

• simi on Pondělí, 24. listopadu 2008 at 20:13

Vy jste milosrdný já bych mu dal třeba dvojnásobek toho, co dostane zápasů… Ale to by jsme si měli odhlasovat! Bude to velké oslabení!! Je to blb
    Chaly 100, no já navrhoval 200,- keci, jasně je řečeno že se mluvit nebude!!
    No sankce bych probral ve středu na tréninku

• bobo on Úterý, 25. listopadu 2008 at 10:14

máš pravdu… proberem a vyberem… :42:

• Anonym on Pondělí, 24. listopadu 2008 at 13:58

:joker: :08: :06: :04: :04:

• bobo on Pondělí, 24. listopadu 2008 at 13:06

Ještě slovo k tomu feriho představení… nejenže nás připravil o své služby na nejbližších tipuju min. 5 zápasů, ale za stavu 2:3 se dalo s výsledkem ještě něco dělat leč feriho kosa znamenala 6. faul a tedy desítku, což je polovina gólu. Pak místo toho, abychom bojovali alespoň o bod jsme mohli tak maximálně prostě zápas jenom dohrát. no škoda…

• najký on Pondělí, 24. listopadu 2008 at 12:12

myslim ze sazba za feriho rote :rote: je idealni vzhledem k tomu zkratu a oslabení mužstva na několik zápasů.. Chaliho vyloučení bylo dost nešťastný.. po jednou faulu jít ven je dost smutný, ale stalo se… v neděli jsme to dokázali vzadu zalepit.. škoda že jsme se položili a nedokázali udžet příznivej výsledek pro naše barvy :line-ups: zapomenme na to a hrajme bez faulů jako se nam to dařilo v neděli..

• bobo on Pondělí, 24. listopadu 2008 at 11:29

Tohodle zápasu je velká škoda. Neokázali jsme v první půli zužitkovat naši převahu a tvrdě za to zaplatili. Soupeř se povedenou standardkou chytil a nám se rozklepala kolena… První dva góly soupeře byli identické. Určitě při tom druhém jsme měli ve zdi stát minimálně dva… k Feryho zkratu se asi ani vyjadřovat nebudu… jen, že za to bude pokuta do kasy (500,-). Stejně tak chali, za tu první první žlutou (100,-) … loni jsme plzeňskej futsal na pokutách sponzorovali nejvíc z celýho kraje, a letos máme nakročeno k obhajobě… :46: