FCP – SK Šeptem 5:0 (3:0)

:calendar: 09.02.2008 ? hala ZČU, Plzeň ? 18,00h

:ball: 3x feri (asist), johny (asist), najký (asist)

:line-ups: méďa (tětís) ? johny, hrubec, veny, najký ? bobo, junior, feri, stanley

Na náročný dvojzápas jsme přišli ve značně okleštěné sestavě. Šimi ? jeden z dvojice našich diamantových střelců, kvůli zranění nemohl nastoupit. Bohužel pro něj jeho dvojče z útoku ? Feri , využil těchto dvou zápasů, aby mu poněkud poodskočil ve statistikách. Začíná dokonce atakovat nejvyšší příčky v tabulce střelců, asistentů a samozřejmě i kanadského bodování celého přeboru. Ale popořádku.
Náš první soupeř SK Šeptem měl za sebou náročný zápas s lídrem soutěže FC Remi. Nutno říci, že byl favoritu zdatným soupeřem a o body bojoval až do závěrečného hvizdu. To se samozřejmě odrazilo na jeho výkonu při zápasu s naším hvězdným výběrem. Nezačali jsme špatně a kupodivu jsme měli i optickou převahu. Původní složení útočných dvojic jsme posléze změnili, což byl, jak se později ukázalo, jeden z klíčových okamžiků. Bratři Rajtolarové museli zkrátka od sebe. Svoji převahu jsme vzápětí vyjádřili i gólově. Feri začal své večerní galapředstavení stylově. Když o několik okamžiků později vyplaval na pravé straně zcela osamocený Najký (byl to jeho první), vedli jsme už o dva góly. Pozitivní po celý zápas bylo, že směrem dozadu jsme hráli zodpovědně a soupeře prakticky k ničemu nepouštěli. V první půli jsme ještě zahrávali několik rohů (vůbec ne špatně) a Johny s přispěním protihráče jednu z nabídnutých možností využil. Poločas tedy o tři branky, což nám dávalo jistý klid do druhé půle. Tu jsme konečně odehráli tak, jak by se za takového stavu mělo hrát. V klidu, nikam jsme se nehonili a čekali na soupeřovy chyby. Na hráčích soupeře bylo každou přibývající minutou vidět, že předchozí zápas s Remi opravdu neodchodili. Feri ještě dvakrát ukázal své přesné zakončení a zasloužená výhra po velmi zodpovědném a taktickém výkonu byla na světě. Je třeba vyzdvihnout kolektivní výkon bez zbytečných faulů a protestů. V korektně vedeném utkání jsme možná trochu překvapivě nenechali nikoho na pochybách, kdo bude po zápase spokojenější.

3 comments

  • Stanley on Úterý, 12. února 2008 at 20:39

  Reply

  Jde to ale nebylo to jako když s Ferim hraješ ty. To je jiná podívaná. Vy jako byste byli dvojčata. 😆

  • šimi on Úterý, 12. února 2008 at 19:54

  Reply

  Je vidět že to jde i beze mě… alespon budu moci více odpočívat a soustředit se na velkej…

  • bobo on Úterý, 12. února 2008 at 13:11

  Reply

  Trochu jsem se bál absence šimiho, ale feri si dal záležet a se Stanleym na nějakym tom gólu zapracovali. Na Šeptem bylo trochu znát, že to na remi zkusili. Přesto jsme se oproti domažlicím vyvarovali triviálních chyb a zaslouženě zvítězili.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..