:calendar: 05.01.2013 | Lokomotiva | 12,00h

:ball: 3x stanley(veny, dvoři, bobo)feri(veny), dvoři(feri)

:joker: dvoři

:line-ups: vykoušek – veny, bobo, dvoři – junior, feri, stanley, mrvčís

Sotva jsme skončili s Rabbitem, bobo tak tak vyplnil zápis z dalšímu utkání a jelo se nanovo. Splávek si zvedl sebevědomí vysokým vítězstvím nad Hutchinsonem a chystal se sfouknout i nás.

My se drželi toho, co nám přineslo body v prvním zápase. Splávek nás točil a my čekali na jeho chyby. Podařilo se nám vstřelit první branku, když se dvoři vysunul o šestky, kde jej našel venyho přesný centr, který hlavou usměrnil mimo dosah brankáře. Zanedlouho byl v hlavní roli opět dvoři, tentokrát na druhé straně, když hasil po naší špatné rozehrávce středem soupeřovo přečíslení uvnitř naší šestky, když kontaktoval nohu soupeře čímž zamezil dosažení branky. Sudí samozřejmě zákrok ocenil žlutým kartonem nařídil penaltu, kterou soupeř bombou, co by vykoušovi utrhla hlavu kdyby jí tam nechal, proměnil. A bylo hůř. Uběhlo pár minut a z klubka hráčů před naší brankou vylítnul další projektyl, který napnul naši síť a aby toho nebylo málo, o pár chvil později zaváhal bobo, který se nechal lehce obejít na hranici šestky a střele z otočky na vzdálenější tyč vykoušek čelit nedokázal. Začalo se to tedy vyvíjet nepěkně a tak jsme si s vašíkem vzadu řekli, že musíme trochu začít hrát i dopředu. A pak se to stalo. Stanley dostal střeleckou, přidal se k němu i feri a během pár minut jsme zápas otočili na 4:3. Soupeře asi lehce ukolébalo rychle získané vedení a byl za to potrestán. Tento stav jsme udrželi do půle a mohli i něco přisypat, ale ani soupeř nebyl bez šancí.

V druhé půli jsme bohužel už totálně odpadli fyzicky. Feri balony do běhu už jen sprostě komentoval. I nejvytěžovanější obranná dvojice bobo-veny, která plně podporovala dvořiho detox nepříliš pravidelným střídáním, toho měla plný zuby. Najednou jsme byli všude pozdě, škoda mluvit. Splávek nejprve vyrovnal, další dalekonosná střela, kdy jsme nechali střelce řádně natáhnout, skončila překvapivě na vykoušem, kterýmu míč propadl. Další rána z dálky skrz klubko hráčů před brankou skončila u juniora, který pozměnil dráhu letu a další rychlý obrat byl na světě. A aby naše manko nebylo jen jednogólové, vydali jsme se na steč soupeřovi branky i s vykouškem, který pod tlakem zakončoval a z následné střely přes celé hřiště si mohl prohlédnout trajektorii míče z pohledu vracejícího se obránce. Dva góly už bylo přeci jen hodně abychom to na prahu fyzického vyčerpání některých našich hráčů otáčeli. Naději na zvrat vykřesal ještě stanley, který patou usměrnil bobovu střelu. To bylo z našich sálovek všechno. Soupeř ještě v závěru další bombou pod víko kontroval a utkání i vítězstvím Splávku v poměru 5:7 skončilo.

• Dvoři on Čtvrtek, 10. ledna 2013 at 09:55

Hlavně jsem ti nahrával já 🙂

• Dvoři on Čtvrtek, 10. ledna 2013 at 09:57

To bylo k tomu Stanleymu :12:

• bobo on Čtvrtek, 10. ledna 2013 at 11:49
        • Author

1. To se stačí přihlásit a člověk pak může ty svoje komentáře opravovat. Mám v NTB i v mobilu přihlašovací údaje uložený, takže najedu na web a jsem přihlášenej… nemusim to pořád řešit.
        2. Taky, když chceš někomu odpovědět na komentář, klikneš na „odpovědět“ u jeho komentáře…

Trochu té webové kultůry, prosím… :07:

• Stanley on Čtvrtek, 10. ledna 2013 at 15:03

Ano ty jsi mi také nahrával. Feri mi ale v tomhle utkání nenahrával, a proto má skutečně jednu asistenci u mě Veny. :07:

• bobo on Čtvrtek, 10. ledna 2013 at 15:28
        • Author

a tohle je naposled, co jsem to opravil :11:

• bobo on Pondělí, 7. ledna 2013 at 18:52
    • Author

Tyhle zápasy umíme. Splávek tam měl dva borce, který to kurevsky táhli. Navíc stříleli opravdu ze všeho a vykouš toho po tom prvním mači musel mít už taky dost. Odehráli jsme to, na co jsme v tu chvíli měli a za předvedenej výkon se rozhodně stydět nemusíme, i když to byl beton jak prase… :09:

• Kibullel on Pondělí, 7. ledna 2013 at 15:57

bbob to napsal dobře,potřebovali jsem trošku víc sil a mohlo to být úplně jinak,myslím,že soupeř byl na place lepší herně, ale my jsme byli zase lepší takticky.je škoda,že celej předchozí zápas na nás chlapci od splávku koukali jak betonujem a hráli přesně to co rabit nedokázal-stříleli z každé pozice.horko těžko se brání střeli od půlky,uznávám,že nějaké jejich střeli byli rány jako kráva.nevadí,zápas to nebyl špatný,uvidíme v druhém zápase jak je splávek mentálně silný!

• Stanley on Sobota, 5. ledna 2013 at 17:03