Sponzoři

Cihlové obkladové pásky a lícové cihly vhodné pro fasádu, plot, komín, krb nebo zdi. Komplexní dodávky včetně odborné montáže. Použitím našich materiálů získáte originální vzhled, dlouholetou životnost, dobré tepelné a izolační vlastnosti.

www.westbrick.cz


Prodej zánovních luxusních automobilů a specializace na dlouhodobý pronájem těchto vozidel (měsíc a více). Dodávky luxusních vozidel – dovoz „na klíč“ z celé EU. Zprostředkování financování a pojištění (VIP sazby).

www.bbcars.eu


V rámci mezinárodní dopravy nabízíme přepravu paletových a kusových zásilek po celé evropě. Každému zákazníkovi se přizpůsobujeme individuálně tak, aby výsledná spolupráce byla co nejefektivnější. Výjimkou nejsou ani expresní přepravy. Pro naše zákazníky poskytujeme standardní dopravní a spediční služby. Jedná se především o vytěžování dodávek, nadrozměrné a speciální přepravy, expresní zásilky.

AD ŠIMAN


Požární ochrana a bezpečnost práce | ESHOP

Nabízíme

www.expyro.cz

VŠEM NAŠIM SPONZORŮM DĚKUJEME!

Máte-li zájem o využití služeb některého z našich sponzorů, můžete nechat vzkaz pomocí komentáře.

Již od roku 1990 provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce. Provádíme jak novostavby střech, tak i jejich rekonstrukce, včetně souvisejících činností (montáž střešních oken, apod.) Kromě střech rodinných domů máme bohaté zkušenosti
s realizací střech na objektech občanské vybavenosti, hotelích, horských chatách
a památkových objektech (viz. reference). Naše firma je členem cechu KPT od roku 2003. Vzhledem k naší dlouhodobé spolupráci s dodavatelskou tesařskou firmou jsme schopni dodat střechu včetně krovu a dalších tesařských prvků (obklady říms, apod.)

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..