Hráčská sekce

motto:   Koukám, co se děje na webu, protože vše podstatné se odehrává zde… teda kromě těch zvěrstev na place… Vyberte si z níže uvedených odkazů.

  • šimi on Středa, 12. května 2010 at 20:01

  Reply

  jo jo za nevědomost se platí!!! pokuty vymyslíme a dal bych je třeba na nástěnku a nebo někam aby to všichni viděli na webu!!! třeba místo počasí

  • Dvoři on Pondělí, 16. listopadu 2009 at 23:55

  Reply

  Nazdárek, určo s tím souhlasím, jen bych to trošíčku poupravil, že třeba za zápas bez omluvy bych klidně dal o něco více, protože to je potom průser, hlavně když člověk chodí na tréninky, tak se může omluvit i tam :16: a ještě bych dal za posouzení, jaké karty se dostávají, jestli za keci, nebo tak, nebo když hasíš třeba nějakou akci. :32:

   • bobo on Úterý, 17. listopadu 2009 at 17:26
   • Author

   Reply

   S ústní omluvou nesouhlasim… Neni jednoduchý si zapamatovat každou věc, co Ti kdo na tréninku řekne… to se prostě nedá. zbytek je otázkou diskuse… sazebník pokut může navrhnout každý… pokud jsou nějaký nápady… jen, aby se to nepřekombinovalo…

  • bobo on Pondělí, 19. října 2009 at 13:14
  • Author

  Reply

  kohy a částečně feri… zatím nemají stále zaplaceno. Takže otázka je kdy? prosím, napsat sem! Konkrétní datum :calendar: .

  • Méďa on Pondělí, 12. října 2009 at 17:31

  Reply

  Já taky souhlasím, kdo nebude dodržovat pravidla nemusí ani hrát jsme přece tým tak pro všechny stejnou rovinu

  • Tětís on Pondělí, 12. října 2009 at 14:39

  Reply

  jednoznacnej souhlas…jak karty, tak omluvy…

  • bobo on Pondělí, 12. října 2009 at 14:26
  • Author

  Reply

  ***DŮLEŽITÉ!!!***
  Pokud se podíváte výše na část, která hovoří o fungování fcp *Tresty, sazebník trestů, omluvy*, narazíte na jakýsi ceník. Problém je v tom, že když se něco takovýho přihodí, lidi na mě koukaj jak na zloděje, takže bych rád uvedl na pravou míru to, co je zde uvedeno.
  **CO SE KARET ZA NESPORTOVNÍ CHOVÁNÍ TÝKÁ…** vůbec po dvou předchozích letech jsem pro, aby si každej zaplatil to, co vyfasuje bezezbytku. Jelikož jen dostat z lidí příspěvky je výkon nadlidský, a pak po sezóně lidi kasírovat za karty… Takže žádná polovina sazby… U karet za nesportovní chování bych viděl sankci maximálně při oslabení mužstva :rote:
  **NEOMLUVENÉ ABSENCE, POZDNÍ OMLUVY…** zejména kvůli tréninkům áčka… pokud se lidi jako feri omlouvají čtvrt hodiny před tréninkem, machy teď naposled podobně – vyjde to nastejno, jako by se neomluvili vůbec. Těžko pak člověk sežene náhradu…
  **TO, CO JE NA WEBU MÁ STEJNOU VÁHU, JAKO BYCH TO VŠEM ZASLAL OSOBNĚ SMS, NEBO JIM ZAVOLAL…**
  !Program je jasnej – pondělí trénink béčka, středa trénink áčka, sobota zápas!
  …na webu je všechno, pokud nastane nějaká změna oproti původním plánům, pak všem dávám vědět individuálně. Takže se buď lidi naučí si ty informace najít na webu, nebo za svou nevědomost budou platit. Tím narážím opět na Feriho, kterej minulý pondělí jede na trénin béčka do touškova a pod. Jeho kontakt na lide.cz je k ničemu… když si může vyzvedávat vzkazy tam, pak může chodit i na web.

  Takže Vás žádám o příspěvek na toto téma do diskuse. Poté se pravidla jasně stanoví, každej to dostane na tréninku vytisknutý do ruky, co s tim pak bude dělat je na něm, každopádně to, co tam bude napsaný platí.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..