Hurikáni – FCP „B“ 3:2 (0:0)

:calendar: 29.10.2011 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 10,00h

bobo (wiky), stanley(veny)

tětís – veny, wiky, jerry, luďa – bobo, stanley, machy, junior

Poslední zápas podzimu jsme vůbec nezvládli. Hurikáni nám vnutili svoji hru a jak praví lidové přísloví… samo se to nevykouří! Chyběl nám pohyb, střely z půle hřiště nebyly tím pravým receptem na gól, i když hned ta juniorova v prvním střídání měla ke gólu hodně blízko, když od tyče skončila za brankou. První poločas jinak mnoho zajímavého nenabídl. Nám chybělo prakticky všechno, co nás zdobilo po celý podzim. Nebyli jsme si schopný pořádně nahrát, škoda slov.

Před zahájením druhé půle nám sudí připomněl, že ani jedno z mužstev branky nedosáhlo. My jsme to chtěli změnit co nejdříve, ale naše počínání bylo spíše křečí než čímkoliv jiným. A tak zákonitě muselo udeřit na druhé straně. Po získání míče jsme jej neudrželi, krátkou přihrávku směřující na půlku vystihl soupeř a nekrytý protihráč u druhé tyče měl už snadnou práci. Soupeř hrál s chutí a tak se nebylo co divit, že přidal druhou branku. Tětís si vybral slabší chvilku a tvrdou střelu z úhlu propustil za svá záda. Pak konečně uhodilo i na druhé straně. Rychlý kontr zakončoval bobo příhrou na stanleyho u druhé tyče. Ten už se k míči nedostal, protože práci za něj udělal jeden z vracejících se hráčů soupeře. Prakticky vzápětí se ale soupeř opět trhl na dva góly. Propadli jsme v obraně, jeden z Hurikánů se v koncovce neukvapil, položil se tětíse a z úhlu přidal branku na 3:1. Do konce zápasu nezbývalo mnoho času, takže jsme se odhodlali ke hře bez gólmana. Stahovali jsme smyčku tak dlouho, až se veny dostal k dobré střele, kterou pohotově dorazil stanley. Měli jsme na zvat ještě dvě a půl minuty, bohužel jsme se nebyli schopný po získání míče rozestavit a udržet jej na svých kopačkách. Šance na bod ale ještě v závěru přišla. Hurikáni se dopustili šestého faulu. Nařízenou desítku wiky poslal od tyče mimo branku, takže bod, který jsme si nezasloužili a na začátku zápasu hu ani nechtěli zůstal společně s dalšími dvěma v rukou soupeře.

Podzim jsme i přesto odehráli nadstandardně dobře a neoficiální titul půlmistra zaslouženě získali o dva body před FC Psycho. Na dokopný tedy bude co oslavovat. Pokračovat budeme opět na jaře.