:ball:  |G| 7x mára, 4x stanley, 3x feri, 2x tomáš, mrvčís, šuli, junior   –   |A| 7x tomáš, 3x feri, 2x mára, 2x veny, vykoušek, šuli, mrvčís

:line-ups: vykoušek – mrvčís, veny, tomáš, šuli, mára, feri, stanley, junior

Hutchinson 3 - 19 FCP

Hutchinson 3 – 19 FCP

Zápas ve znamení přepisování interních historických statistik FCP, i tak by se dal shrnout výprask, který od nás soupeř vyfasoval. Již v minulém ročníku jsme Hutchinsonu dokázali dát 8 branek za poločas, ale jelikož jsme první půli prospali 6:0, bylo to dost na krev a za stavu 8:8 jsme těsně před koncem inkasovali rozhodující branku. To jsme v tomto zápase nepodcenili a 9 branek v prvním poločase, 10 v druhém nedávalo pochyb o tom, kdo si z tohoto utkání odnese všechny body. Jedná se o nejvyšší vítězství FCP ve více než 12 leté historii. Mára si přivlastnil primát v počtu nejvíce vstřelených branek jednoho hráče za zápas. Tomáš i přes to, že asistence se nikdy moc přesně nevedly, jistě stanovil rekord v podobě 7 gólových přihrávek za zápas. Prostě zápas jako dort!

• Dvoři on Pondělí, 9. prosince 2013 at 10:55

Hezky pánové, škoda toho Bee Stingu :42:

• Kibullel on Pondělí, 9. prosince 2013 at 08:22

Za sstavu myslím 2:8 mi říká na hřišti krasobruslař němec,my už jsme si svý splnili v prvním zápase(výhra nad Remi) a já mu říkám,mi ještě né,chceme vám dát dvacet….. :07: :07: :07:
    Těžko můžu psát něco o tomhle zápase,když dáme 19 gólů a já nedám ani jeden….to se pak můžu cítit jak píča!

• Tětís on Neděle, 8. prosince 2013 at 21:42

ty voe, hustě vy pánové 😉 neni to nějakej rekord v historii FCP nebo tak něco? btw. sem to řikal tátovi a ten to okomentoval se slovy – se jim daří, dyž nechytáš :09:

• Kibullel on Pondělí, 9. prosince 2013 at 08:18

Tvýho tátu jsem vždycky uznával,je moudrý.

• bobo on Neděle, 8. prosince 2013 at 16:20

Pěkná kanonáda… i na fauly jsme je přejeli :07: . Pro mě má tahle fotka i další pozitivum, a sice ten vyfocenej hydrant, na kterým je nalepenej, jak je z fotky patrné, náš EXPYRO kontrolní štítek, takže chválim i za podprahovou reklamu. :07: