Johny: ?Sakra“? po tom, co kopne míč do stěny, asi se sebou není spokojen

Bobovo paní: ?My jenom čekáme, až dostaneme gól.“

6. m. a jen tak potichu – soupeři střelili gól 0:1

opět míč v hledišti ? No tak, pánové

Najkýho střela ? nad branku ? poté zvířecí výkřik ? jako, že není spokojen

Johny: ?Jirko, koukáš?“

jejich 9 si drží hlavu ? asi ho bolí

8. m. opět jsme dojeli na náš laxní styl hry ? soupeř 14 ? střílí gól do naší branky 0:2

Johny: ?Pojďte hrát, pojďte, táák, pojď takhle“ ? asi už ho to taky nudí

je to zápas bez akce

12. m. Méďa vyráží, dobře

9 ? Míra ? zůstal ležet ? odchází ? místo něj Bobo ? asi má po hře? to bude ještě horší zápas

Najkýho výkřik: ?Bobo, domů“ ? co to asi mělo znamenat?

Bobovo paní komentuje zápas: ?Co to je? Tanec leklejch ryb?“

jejich 9 (mimochodem vypadá jak beránek) ? střílí na Méďu ? ten chytá

opět střela na Méďu ? ten nadává, ale chytá

16. m. Méďa se hádá s Dvořim ? situace vyhrocena ? nervy tečou

ozývají se skřeky ze soupeřovo lavičky ? přemýšlíme, co to je ? už to víme ? mutuje jim jeden hráč 🙂

Bobo minul branku, mohl to být gól

19. m. měli jsme štěstí ? tyčka na naší brance

Dvoři faul na soupeře ? ten končí na zemi

už víme, kterej z nich mutuje ? je to 6, ale očividně mu to nevadí ? rozděluje pořád pokyny ? hlava nehlava

konec zápasu ? odchází naštvaně do šaten

Druhý zápas byl z našeho pohledu přeci jen vydařenější, i když jsme znovu na body nedosáhli. Bohužel opět jsme neměli střelecké štěstí. Soupeř byl dnes jistě k překonání, ale v první půli nám velmi lacině odskočil na rozdíl dvou branek a my jsme z našeho náporu ve druhé půli více nevytěžili.