Koterov – FCP „B“ 5:4 (1:0)

:calendar: 05.09.2009 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 12,00h

:ball: stanley (wiky), bobo (veny), junior (-), machy (?)

:line-ups: tětís ? wiky, veny, luďa ? machy, stanley, bobo, junior

První mač ve druhé třídě se nám příliš nevydařil. To, co se dělo na hřišti se dá jen s těží popsat…

Koterov hrál vlastním stylem, kterému vyhovoval i poměrně benevolentní metr sudího. Vše, co vymyslel soupeř se točilo kolem hráče číslo 11 v dresu Koterova. Nejdříve nepříjemnou střelou z dálky trefil tyč. To bylo první varování. Poté zahrával standardku z nějakých osmi metrů. Střela ve zdi změnila směr, a tětíš tahal balon ze sítě poprvé. Od této doby hrál Koterov zcela výlučně stylem odkopnout balon nějak do hajzlu, s hráčem nebo bez. To, jakým stylem soupeřovi hráči do nás chodili se jen tak nevidí. Rozhodčí to však toleroval. O stylu soupeře může zcela jasně hovořit množství balonů, které s železnou pravidelností zasypávaly sousední hřiště, na kterém probíhal zápas jiné třídy. Tato zdržovací taktika Koterovu vycházela a my těžko hledali odpověď. Každopádně i v průběhu první půle jsme si vypracovali nějaké šance. 2x jsme šli sami na gólmana, v obou případech tato akce vyústila v tragické nebo žádné řešení. Pak jsme tam měli ještě něco z rohů, nic z toho. Stav 1:0 tedy vydržel až do poločasu.

Hned s úvodním hvizdem druhého dějství jsme se do soupeře opřeli a náš tlak přinesl i náš první gól. Vybojovali jsme roh, následovala tradiční spolupráce bobo, wiky, střela…. stanleyho záda, míč v síti a stav 1:1. Soupeř se ale v zápětí dokázal prosadit po stanleyho chybě ve středu pole a opět jsme padali. Vyrovnání přinesla chytrá venyho přihrávka patou na boba, který střelou z úhlu podél gólmana vyrovnal. Pak slavil úspěch juniorův důraz, který se probil přes půl hřiště a protlačil míč až do soupeřovo sítě. Následnou akcí jsme mohli naše vedení navýšit, stanleymu se však do cesty postavila branková konstrukce. Místo toho jsme nechali Koterov vyrovnat, aby v zápětí opět strhl vedení na svou stranu. Všechno to bylo o jednom hráči a naší nedůsledností v jeho bránění. I přesto jsme se ještě dokázali do zápasu vrátit, když machy vložil svou nohu do nákopu a milimetrově míč usměrnil do branky. To probíhala poslední minuta zápasu. Hraje se ale až do poslední vteřiny. Opět individuální akce hráče jedenáct, opět střela a opět končí v síti.

Soupeř za celý zápas toho mnoho nevymyslel, přesto nám dal 5 gólů. S touto trystkní bilancí jsme si opravdu ani ten bod nezasloužili.

  • Fidy7 on Sobota, 10. října 2009 at 21:28

  Reply

  To byl skvelej zapas…zdravi cislo 11 :09: :09: :09: Koterov 4ever :14: :14:

   • bobo on Neděle, 11. října 2009 at 16:03
   • Author

   Reply

   Zápas jednoho hráče… náš gólman Ti má co oplácet… šanci na reparát bude mít na jaře… :45: ale zápas vyhecovanej… mělo to grády… jen, kdybyste vy kluci koterovský třeba taky chtěli něco hrát, né jen zakopávat balon… Samozřejmě vyjma tebe… :02:

  • bobo on Pondělí, 7. září 2009 at 16:56
  • Author

  Reply

  Stačilo, aby jsme hráli normálně po zemi, futsal, kterej umíme. Nechali jsme si ale vnutit soupeřův „styl“. V útoku jsme nedokázali podržet balon, jeden z útočníků musí nabíhat do šestky do zakončení. Si vzpomínam, jak si to venca namířil po lajně dopředu, já zůstal za něj a druhej útočník, co hrál se mnou vepředu zůstal nesmyslně na půlce.
  Taky bysme se měli konečně vychcat na nějaký vyhazování balonů přes celý hřiště, navíc když je to mokrý… balon doset na zem a po zemi odjel… s tim se toho moc udělat nedalo…
  Rozhodčího nebudu komentovat… jako by tam nebyl…

  • Kibullel on Pondělí, 7. září 2009 at 16:02

  Reply

  Zamrdaný počasí,zamrdaný hřiště,zamrdanej soupeř a zamrdanej rozhodčí. Z A M R D A N Ě !

  Toť můj komentář.

   • Wiky on Čtvrtek, 10. září 2009 at 21:49

   Reply

   pod to se můžu zašukaně podepsat

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..