:calendar: 1.2.2014 | hala Slavia VŠ Plzeň | 17,30h

:ball: |G| feri  3x, wesley 3x, mára 2x, stanley, vláďa – |A| mára 2x, wesley 2x, junior 2x, feri 2x, stanley, vláďa, veny

:joker: mára, johny

:line-ups: vykoušek (mára2) – veny, mrvčís, šimi, wesley, johny, mára, feri, vláďa, junior, stanley

S Krizí jsme měli krizi pouze v první půlce. Začátek zápasu jsme příliš nezachytili a s chutí útočící soupeř dvakrát trestal. Nebýt vykouše v bráně, dotahovali bychom víc než jen ty dva knedlíky. Naši útočnou snahu z počátku brzdil svými zákroky soupeřův gólman, ale v 19. minutě povolil, když mára ferimu hezky zastavil balón a ten jej nekompromisně napálil směr zařízení. O 5 minut později si tito dva spolupráci opět zopakovali a strany se měnily za nerozhodného stavu.

Ihned po přestávce jsme již otevřeli stavidla své útočné produkce naplno a hned v první minutě druhé půle se trefil po přisunutí juniorově wesley. Pak si feri zkompletoval svůj hattrick a dál jsme pokračovali v totální devastaci soupeře. Ten se nechal nepříznivým vývojem ovlivnit a nekladl prakticky žádný odpor. To trvalo až do 35. minuty, kdy mára zvyšoval na 2:7. Pak se připomněl opět soupeř a snížil. Vykoušek si šel pak odpočinout na do branky se podíval mára2. Za naší obranou ementálového typu a s přihlédnutím ke skóre se není co divit, že si v posledních minutách taky docela zachytal.  Ve 42. minutě si soupeř připsal branku na 4:7. Abychom závěr zápasu odehráli vklidu, rozhodli jsme se, že soupeři ještě něco nasypeme, a tak wesley, vláďa a pak i mára proměnili své šance. Soupeř na tento trojlístek zareagoval trefou minutu před koncem, ale v poslední vteřině zápasu proměnil ještě svůj spurt v cílové rovince hezkou brankou stanley a výsledek 5:11 byl na světě.