:calendar: 27.04.2008 ? hřiště Brojovka, Plzeň ? 11,00h

:ball: 2x junior (jerry, tětís), árčí (junior), bobo (veny), veny (árčí), stanley (veny)

:joker:

:line-ups: tětís ? veny, wiky, luďa, jerry ? bobo, árčí, stanley, junior

Wan jsme přejeli. Takto by se dal stručně shrnout výsledek nedělního klání. Poprvé jsme na jaře dostali gól, poprvé jsme museli dotahovat, přesto jsme v poklidu dosáhli na 3 body.

Jak už bylo řečeno, skóre otevřel soupeř, když byl důrazný na hranici šestky a po závaru jeden z hráčů dopravil míč za bezmocného tětíse. Vyrovnání však na sebe nenechalo dlouho čekat. Veny rozehrál na půli aut, bobo se obtočil kolem obránce a nekompromisně zavěsil. Když árčí zatáhl balon po straně, předložil juniorovi do ohně a ten chytrým lobem poslal míč pomalu za do sítě, vedli jsme již 1:2. Poločas uzavřel Stanley, když si s venym vyměnil balon, rozhýbal gólmana a přesně zamířil k tyči. Poločas tedy 1:3.

V druhé půli pokračovala naše krasojízda. Místy jsme se pokoušeli o hru dlouhými balony. Ty ale soupeř dokázal vcelku spolehlivě odvracet. Takže přišla sem tam narážečka, sem tam míč do prostoru, doře rozehraný roh a trocha toho důrazu v brankovišti a naše skóre se zastavilo na 6 přesných trefách. Nutno dodat, že gólů jsme mohli vsítit dvakrát tolik, ale buď byl proti zakončující árčí, branková konstrukce nebo zásah gólmana Wanu.

Příště si sahneme na dno, kde navštívíme celek tápajícího Levého Výběru.

• Arci on Pátek, 2. Květen 2008 at 14:06

Zdarec, sorry, že sem vás nechal tápat a nevyjádřil se ke svý gólový bilanci, ale drobet sem teď nic nestíhal a internet je hroznej žrout času, tak sem se radši vůbec nepřipojoval. Každopadně zas taková hvězda nejsem, góla sem dal jenom jednoho :44: co k zápasu.. hlavně sem rád, že jsme konečně dokázali zahrát i na takovejhle tým, co si pamatuju, tak hrát proti takovejm hovadskejm hromotlukům nám dělalo vždycky problémy a strašně sme se na góla nadřeli. Teď to šlo jak po másle. Nechci to zakřiknout, ale musim říct že teď máme docela fazónu všichni, jak beci, nědělaj skoro žádný chyby, tak i vepředu se daří narazit si to a skórovat. Je akorát drobet škoda, že když už jasně vedeme, tak si chce pak každej nasázet co nejvíc gólů a nesmyslně střílí z každý pozice. Kdyby sme si to dávali nakonci stejně jako na začátku, tak šli domů tak s desítkou. Ale co, ve finále na to chčije kůň, tři body jsou doma, což je nejdůležitější. :32:

• Tětís on Čtvrtek, 1. Květen 2008 at 22:12

Dalsi zapas,ve kterym sme jasne dokazali, v jaky pohode sme nastartovali jarni cast! :14: hrou se bavime, predvadime myslim pohlednou hru, davame pekny goly…verim,ze nam to vydrzi! :12: jinac chci hodne pochvalit Juniora za predvedenej vykon!! :03:

• jerry on Čtvrtek, 1. Květen 2008 at 15:49

Joo díky bobo za reportáž, příště už to sepíšu :03: nesmíme hold dávat takovejch gólů, když pak ani nevíme kolik to skončilo… Jinak pěknej mač, parádní góly a celkově dobrej pocit z celýho zápasu. Jo a k druhý Juniorově trefě se hlásim k asistenci já!!! :40:

• bobo on Středa, 30. Duben 2008 at 14:47
    • Author

K zápasu jsme přistoupili zodpovědně a bylo to poznat… povedlo se nám dát krásný góly. Doufam, že nám to vydrží až do konce soutěže… :16: