No Limit Bar – FCP 1:7 (1:2)

13.3.2011 ? hala 31. ZŠ Plzeň ? 10,00h

karbi 2x (feri, dvoři), dvoři 2x (junior 2x), feri 2x (karbi, -), bobo (junior)

wyky ? dvoři, johny, luďa, wiky – bobo, feri, junior, karbi

Tak dnes to bude stručnější, poněvadž se nedostavil žádný z obvyklých reportérů zápasu a tudíž není kde brát. Každopádně čekal nás dvojzápas se soupeři z opačných konců tabulky. V prvním utkání jsme vyzvali tým, který již delší dobu okupuje samotný konec tabulky ? No Limit Bar. Dnes jsme se museli obejít bez Šimiho, který byl zřejmě mimo Plzeň, i když zlí jazykové donesli informaci, že se včera ukázal ve Štruncových sadech v plzeňském kotli bohužel se sparťanskou šálou na krku ? takže dostal na budku a líže si rány. Naopak po více jak měsíční herní pauze se k týmu připojil Wiky, který si během této doby úspěšně sám vyléčil těžký oboustranný zápal plic následně spojený s mozkovou obrnou. Stačilo prý jenom málo ? pravidelná denní rumová dávka.

Začátek zápasu, jak už to bývá pravidlem, se nesl ve znamení vzájemného oťukávání. Postupně jsme ale začali mít více ze hry a v 10. minutě jsme naši snahu přetavili ve vedoucí branku. Feri kousek před šestkou přiťukl Karbimu, kterému střela sice moc nesedla ? spíš vůbec, přesto si našla cestu za záda soupeřova gólmana ? 1:0. Snažíme se sice ihned skóre navýšit, bohužel náš tlak je spíše platonický. Soupeřovy útoky se nám vcelku v pohodě daří zachytávat až do 17. minuty, kdy jeden z protihráčů vyplave po naší pravé straně a než se k němu stihneme vrátit, daří se mu trefit skulinku, kterou nechal Wyky u své bližší tyče ? 1:1. Trošku sprcha, která nás vrátila do reality zápasu. Naštěstí ve 21. minutě se dere Dvoři dopředu, počká si na balón od Juniora a posílá nás znovu do vedení ? 2:1. Poněvadž se nám nic dalšího do pauzy nepodaří vymyslet, jednogólové vedení po první půli nám musí stačit.

Hned po přestávce v prvním střídání se nám ale daří zasadit soupeři další úder a uklidnit se. Na konci hezké akce stojí Karbi, kterému nezištně přihrává Dvoři ? 3:1. V průběhu dalších minut pravidelně navyšujeme skóre, poněvadž soupeř začíná působit odevzdaným dojmem a již není v takovém pohybu jako v poločase prvním. Ve 30. minutě nachází Junior Boba, který se tak po několikazápasovém půstu zapisuje do střeleckých statistik ? 4:1. O tři minuty později to tam padá konečně i Ferimu, kterému Karbi vrátil jeho příhru na úvodní gól ? 5:1. Ve 40. minutě přišel znovu Feri k dalšímu zářezu jak slepý k houslím. U soupeřovy branky se jal obtěžovat jednoho ze zadáků a když se mu naskytla příležitost v podobě na chvilku odkrytého balónu, prostě do něj svým šídlem kopl a ten skončil v síti ? 6:1. Skóre uzavřel svým druhým gólem v zápase aktivní Dvoři ve 47. minutě, kterému balón opět připravil Junior ? 7:1.

Bylo to vítězství z kategorie povinných. I když jsme se celkem dost přizpůsobovali hře předváděné soupeřem, na nutné tři body to v pohodě stačilo. Těch několik málo soupeřových ztečí vyřešil jistý Wyky spolu se svými zadáky. Směrem dopředu to nebylo nic převratného, ale hráli jsme, co jsme potřebovali. Bohužel ospalý konec zápasu se projevil po pauze na začátku našeho dnešního druhého utkání.