Opět ve dvojce, tentokrát s béčkem. Sezóna 2009/2010 je tady.

Na včerejší schůzi bylo zaplaceno a rozlosováno nové kolo Plzeňským městských soutěží. Po roce na jezírku se přesouváme na rozhodně lepší povrch hřišť Slávie VŠ v Plzni na Borech. Hracím dnem byla stanovena sobota a našimi soupeři jsou Koterov, FC Kojak, 100dolla, Green Rebels, FC Mafie, Prazdroj, DTJ Klabava, Alfa Bar a TJ Sokol Vejprnice.


První zápas nás čeká příští sobotu 5. 9. 2009, kdy se od 11,00h utkáme s celkem Koterova. První a druhý celek souteže postupují přímo do  1. třídy. Z dalšího místa (míst) bude při příznivý konstelaci hvězd hrána baráž. Devátý a desátý padá do předpralesa 3. třídy.

Koterov je jeden z týmů, se kterým jsme doposud neměli tu čest, stejně jako se 100dollou. Zbytek jsou staří známí, se kterými jsme se v minulosti již střetli. Loni na jezeru jsme s Alfou sehráli zajímavé zápasy. S ostatními soupeři se utkáme po dělší odmlce. Každopádně obsazení soutěže je kvalitní a dostat se na první dvě místa, která zajíšťují postup nebude jednoduché. Pokud si však jako již tradičně nenecháme celý podzim proklouznout mezi prsty, šance na postup je reálná.

:05: :line-ups:

2 comments

  • jerry on Pondělí, 31. srpna 2009 at 20:07

  Reply

  Moje řeč, mě jako kripla zajímá už jen kde mají pivo a jestli je tam tribuna na opalování, navíc sem se na Slavii zkurvil, ať žije Jezero!!!! tam to byla pohodička… :04:

  • Kibullel on Pondělí, 31. srpna 2009 at 10:32

  Reply

  No já se jen bojím aby nehrálo Béčko za chvíly 2.ligu!
  Sere mi to hřiště,zlatý jezero,pivo,zápas,několik piv…..paráda.
  Na zašukaný Slavii abych si přines vždycky petku.
  Nesnáším Slavii :29: !

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..