PLAY-OFF Krajského přeboru APF 2015/2016 – informace

Skončila základní část Krajského přeboru APF a o víkendu začínají vyřazovací boje play-off.

Konečné pořádí základní části:

1. Pobřeží Kocoviny
2. Czech Made
3. UFK Slavoj
4. Del Fuego FC Holýšov
5. Pumidas
6. The Wankers
7. FC Remi
8. FC Playmakers Plzeň

O pořadí na 6. – 8. místě, kvůli stejnému počtu bodů, rozhodla minitabulka vzájemných zápasů:
– FC Playmakers Plzeň – The Wankers 6:9
– FC Playmakers Plzeň – FC Remi 8:8
– FC Remi – The Wankers 7:8

1. The Wankers6 bodů, skore – 17:13 (+4)
2. FC Remi1 bod, skore – 15:16 (-1)
3. FC Playmakers Plzeň1 bod, skore – 14:17 (-3)

Dvojice v play-off jsou tvořeny vždy nejlépe skončený tým proti nejhůře skončenému týmu (1. vs. 8., 2. vs. 7. apod.). Postupuje tým, který má v součtu obou zápasů lepší rozdíl celkového skóre (branky na hřišti soupeře se nijak nezvýhodňují). V případě shodného skore následuje ihned po skončení odvetného utkání série 5 penalt (nehraje se prodloužení) poté do rozhodnutí vždy jen jedna serie. Prvních 5 penalt musí kopat různí hráči, další může vždy kdokoliv. Při nerozhodném výsledku ve finále se prodlužuje 2×5 minut, poté následuje série 5 penalt.

Čtvrtfinále (hrané na 2 zápasy – 2x25minut):

  1. zápasy – 13. 2. 2016 v 8:00 – 16:00
    Odvety – 20. 2. 2016 v 15:00 – 21:00

(1) Pobřeží Kocoviny – (8) FC Playmakers Plzeň – 13.2. 13:00 LOKO 2 // 20.2. 15:00 LOKO 1
(2) Czech Made – (7) FC Remi – 13.2. 11:00 LOKO 2 // 20.2. 19:00 LOKO 1
(3) UFK Slavoj – (6) The Wankers – 13.2. 8:00 LOKO 2 // 20.2. 20:00 LOKO 1
(4) Del Fuego FC Holýšov – (5) Pumidas – 13.2. 12:00 LOKO 2 // 20.2. 16:00 LOKO 1

Semifinále (hrané na 2 zápasy – 2×25 minut):

  1. zápasy – 28. 2. 2016 v 12:00 – 16:00
    Odvety – 6. 3. 2016 v 18:00 – 22:00

Finále (hrané na 1 zápas – 2×25 minut):

Finálový den (zároveň s finále Poháru APF) 13. 3. 2016 v 13:00 – 17:00 v hlavní hale LOKOMOTIVY


Počet ŽK v Krajském přeboru APF
(1xSTOP za 3xŽK, 2xSTOP za 6xŽK atd.):

Lhotka Tomáš FC Playmakers Plzeň 5
Konáš David Pumidas 4
Šimka Roman Del Fuego FC Holýšov 3
Faltus Derek FC Playmakers Plzeň 3
Folk Jan FC Playmakers Plzeň 3
Reis Václav FC Playmakers Plzeň 3
Klír Jan Pobřeží Kocoviny 3
Kuna Václav Pumidas 3
Berenreiter Michal UFK Slavoj 3
Pelikán Jiří UFK Slavoj 3
Repka Michal Czech Made 2
Makovský Jan Del Fuego FC Holýšov 2
Dotzauer Petr FC Playmakers Plzeň 2
Grambal Pavel FC Remi 2
Pešek Martin FC Remi 2
Rout Ladislav FC Remi 2
Rozmara Filip FC Remi 2
Scheinherr Martin Pobřeží Kocoviny 2
Světlík Martin Pobřeží Kocoviny 2
Doležal Miloš Pumidas 2
Vyleta Marcel Pumidas 2
Hrubý Čeněk The Wankers 2
Kravčík Pavel The Wankers 2
Petrů David UFK Slavoj 2
Rusňák František UFK Slavoj 2
Bodanský Martin Czech Made 1
Daněk Jiří Czech Made 1
Kovářik Jan Czech Made 1
Gabriel Patrik Del Fuego FC Holýšov 1
Hulina Patrik Del Fuego FC Holýšov 1
Pytlík Lukáš Del Fuego FC Holýšov 1
Vrzal Tomáš Del Fuego FC Holýšov 1
Zelený Tomáš Del Fuego FC Holýšov 1
Havlas Marek FC Playmakers Plzeň 1
Paum František FC Playmakers Plzeň 1
Rajtolar Stanislav FC Playmakers Plzeň 1
Bednáč Petr FC Remi 1
Mičan Bohumír FC Remi 1
Slováček Zdeněk FC Remi 1
Šulc Jan FC Remi 1
Vohrna Marek FC Remi 1
Bůcha Ladislav Pobřeží Kocoviny 1
Chmelík Ladislav Pobřeží Kocoviny 1
Kříž Ondřej Pobřeží Kocoviny 1
Kubice Michal Pobřeží Kocoviny 1
Kubík David Pobřeží Kocoviny 1
Scheinherr Jiří Pobřeží Kocoviny 1
Vaščák David Pobřeží Kocoviny 1
Vild Jan Pobřeží Kocoviny 1
Vrba Alois Pobřeží Kocoviny 1
Barcal Jan Pumidas 1
Hanuš Lukáš Pumidas 1
Malý Michal The Wankers 1
Sinkule Michael The Wankers 1
Tumpach Vojtěch The Wankers 1
Vitouš Josef The Wankers 1
Krčál Jakub UFK Slavoj 1
Langer Jakub UFK Slavoj 1
Lenk Ondřej UFK Slavoj 1
Pavlík Jan UFK Slavoj 1
Štochl Martin UFK Slavoj 1
Štrajt Michal UFK Slavoj 1
Vančát Milan UFK Slavoj 1

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..