Po valné hromadě Krajského přeboru.

Na valné hromadě, jež byla volební ustavující schůzí pro nový ročník, kde se kompletně vyměnilo vedení. Sparťan ven, nástup pětice zvolených kandidátů v čele s předsedou APF Pavlem Kalinou, dále s předsedou domažlickýho futsalu., doplněný dalšími třemi funkcionáři APF. Zvolena byla zároveň revizní a odvolací komise, která má za úkol kontrolovat činnost krajské komise, jako takové.

Sparťan po sobě zanechal spoustu dluhů, zejména však řádil v divizi, proto dluhy krajského přeboru nejsou až tak závratné.

Prvním hracím víkendem bude 20. – 21. listopad. Hrát se bude systémem dvouzápasovým s tím, že hostující celky budou hrát vždy dva zápasy za sebou. To znamená kratší pobyt v Domažlicích a žádný roztahaný program, jak tomu bylo loni. Končit se bude koncem března.

S jakými balony se bude hrát zatím není jasné. Buď to bude nadále select futsal master, se kterým my hrajeme už léta, nebo se bude hrát s míči domácích celků, což v Domažlicích se bude v každém případě. Ty hrozný šlupky od Hummelu by se na place objevit neměli.

Nově budou muset mít všechny týmy registrační karty ČMFS. To obnáší nejdříve registraci klubu FCP do ČMFS jako takového, následně budou dodělány registrace všem hráčům. Od další sezóny to stejně tak bude v rámci městských souěží, takže ty registrace můžeme rovnou udělat všem bez rozdílu. Náklady na registraci jsou samozřejmě fotky + registrační poplatek 100,- Kč. To si bude muset každej uhradit sám.

Ve světle těchto skutečností budu muset zrychleně připravit již v minulsti zmiňovanou valnou hromadu FCP, podniknout potřebné změny stanov, zvolit nové vedení z lidí, kteří se skutečně v FCP nějak angažují apod.

Áčko začne trénovat na lokomotivě od listopadu, což dělá tři tréninky do prvního mistráku. trénovat bychomměli opět středy, případně bych zkusil čtvrtek, pokud by byl v nějakém příznivějším čase. O tom, jak a s kým se bude trénovat je třeba se společně pobavit.

  • Dvoři on Pondělí, 6. září 2010 at 15:48

  Reply

  V tom případě klidně ct 🙂

  • bobo on Pondělí, 6. září 2010 at 15:46
  • Author

  Reply

  upřesňuju… začínat se bude nejdřív v 21hod, jelikož teprve od 21h je to za ty nejmenší peníze… tzn 450,- hod.

  • Dvoři on Pondělí, 6. září 2010 at 15:44

  Reply

  Já bych určitě čtvrtek dříve jak ve 20,00 taky nemohl chodit. :42:

  • bobo on Čtvrtek, 2. září 2010 at 10:26
  • Author

  Reply

  Aktuálně…
  Rabbit B to zabalil, stejně tak i Letkov… pokud se někdo ještě nepřihlásí, bude mít krajský přebor pouze 13 týmů.

  • šimi on Středa, 1. září 2010 at 13:37

  Reply

  čtvrtky mám trénink, takže pokud by to bylo dříve jak 20h tak by jsem nechodil…

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..