Pohoda – FCP 2:1 (1:0)

:calendar: 01.03.2008 ? hala ZČU, Plzeň ? 11,00h

:ball: bobo (feri)

:line-ups: méďa (tětís) ? johny, veny, hrubec, najký, bobo, feri, stanley, vaci, árčí

:joker: najký, árčí

Zápas s Remi, ač v poklidném tempu odehraný nás stál mnoho sil, které nám chyběly v zápase s Pohodou. Nezačali jsme vůbec špatně, ale tak nějak nám nebylo přáno zakončit naše akce mezi 3 tyče. Nejblíže tomu byl vaciho pokus, který však skončil jen na tyči. Zápas nabídl velké množství feriho ekvilibristik v disciplíně pojď sem kam jdeš, kdy si vychutnával dva, někdy tři hráče soupeře. Bohužel gól to žádný nepřineslo. Ten přišel z čista jasna, kdy se naše obrana zamotala v rohu. Následně bylo namazáno na hranici šestky a méďa nemohl dělat nic jiného, než vylovit balon z branky. Šancí k vyrovnání mohl být faul soupeře uvnitř šestky, kdy byl bobo stažen za pomoci zápasnického chvatu. Rozhodčí však sledovali hru opodál.

Postupem zápasu nám docházeli síly, což bylo znát zejména na úsporném pohybu hráčů v útočné fázi. Nebylo komu nahrát, a tak naše útoky končily v uctivé vzdálenosti od branky soupeře. Vyrovnání přišlo posléze. Feri dobře napadal, odkopnutý balón bekem pohody našel u své nohy bobo, narazil si s ferim a utěšenou střelou nedal brankáři šanci. Netrvalo dlouho a vybrali jsme si oddechový čas, bohužel to bylo při hře. Pohoda v klidu rozehrála aut a osamocený pohodář před brankou překvapenému méďovi šanci zasáhnout nenabídl. S tímto stavem jsme zkoušeli pohnout nacvičeným signálem ze standardky. Bohužel jeho precizní provedení jen těžko mohlo skončit alespoň střelou, v jejíž cestě by stála soupeřova branka.

V závěru jsme soupeře uzamkli na společné hrací ploše o rozměrech 20 x 40 metrů. Výsledkem byl pouze závěrečný hvizd sudího a naše porážka. Příště hostíme domažlický, tak by nebylo od věci udělat nějaký body…

  • Stanley on Pondělí, 3. března 2008 at 15:28

  Reply

  Bohužel se nezadařilo. Já sám jsem se během zápasu hledal. Neměl jsem svůj den. Ne že by to jindy bylo o mnoho lepší ale o trochu ano. 😉

  • johny on Pondělí, 3. března 2008 at 14:52

  Reply

  S Pohodou se mi zdálo, že každý čekal, co udělá ten druhý. Že výhra přijde úplně automaticky. Už v prvním zápase s nimi, který jsme odehráli ještě s Ondrou, jsme měli velké problémy. Pohoda je mužstvo, které bychom porážet měli. S tím, jak jsme se k zápasu ale postavili, to nepůjde ani s jinými soupeři.
  V sobotních zápasech jsme obdrželi „pouze“ tři góly. Hra dozadu podle mého názoru zas tak tragická nebyla. Samozřejmě chyby před každým z obdržených gólů byly trestuhodné, zásadní a vlastně rozhodly zápas. Dopředu jsme však nepředvedli skoro nic. Chyběla střelba, větší zapojení obránců při útočení a šílené standardky.
  V posledních zápasech naše hra stojí a padá s Ferim. Když se mu daří – daří se i týmu. Když nevstřelí gól, nemá ho kdo zastoupit.
  Třítýdenní přestávka nám spíše uškodila. Nemakáme celou zimu, abychom nakonec skončili předposlední. Chybí 4 zápasy se soupeři, které jsme schopni porazit. Pojďme se kousnout a dokončeme úspěšně naši historickou misi. 😈 😈 😈

  • bobo on Pondělí, 3. března 2008 at 13:12
  • Author

  Reply

  Trenérovi:
  díky, trenére… budu se snažit s tim něco dělat…

  jinak sestavou jsem nemyslel ani tak jména, jako spíš stav jednotlivých položek. Johny před zápasem řekne, že kvůli palci nemůže centrovat… najký se na zápas musel nechat přivést tětísem z důvodu otravy lihem… já kotník a nebejt kelenu, s pohodou bych si asi nezahrál… A árčí toho za posledních pár měsíců s náma moc nenahrál… o tom, kdo v týdnu prodělal viróru asi taky nemá smysl mluvit. To se na fyzičce projevit muselo. a jak jsem už psal, chyběl pohled někoho z venku, kdo by bděl nad tim, co se na place děje, i když uznávam, že ses o jistý míry o to snažil ty, šimlíku…

  Jinak bych rád všechny uvědomil o tom, že už po druhé v sezóně jsem se stal střelcem víkendu. :mrgreen: a stejně jako posledně to k ničemu nebylo… 😕

  • šimi on Pondělí, 3. března 2008 at 12:13

  Reply

  a jinak k tomu zápasu. jednoduše řečeno TRAGEDIE!! A sestava, já si myslím že zase tak špatná nebyla, chyběli jen 2 hráči a co si budeme povídat už i s horší sestavou jsme uhráli lepší zápasy… Prostě tento zápas, radši zapomenout, tam nebylo nic co by se dalo vyzvednout!!

  • trenér on Pondělí, 3. března 2008 at 12:10

  Reply

  k hráči Bobo…
  jasný jasný, kotník je prevít, taky jsem to měl… ale to nebylo pouze v tom to případě, vždyť už jsem ti to říkal párkrát…Já to beru jen jak to prostě vidím a myslím si že někdy to zbytečně zastavíš… A s tím naběhnutím… No snad se nám podaří pro příští sezonu zabezpečit dalšího kvalitního útočníka a s tím se sehraješ asi jako já s Paumíkem (to si myslím že nám to i jde)… pač mít skoro každý zápas někoho jiného u sebe to taky není dobré a to zase klobouk dolů… a jinak ten goooolll to byl pan excelán.

  • Vaci on Pondělí, 3. března 2008 at 11:23

  Reply

  S tim cos napsal se nedá než souhlasit no. Jenže takovej je fotbal (futsal), někdy si na koni a někdy to prostě nejde.. Byl to zápas, kterej nevyšel asi nikomu. I Feri už byl ke konci se svou ekvilibristikou v kopru, ikdyž se na to dobře kouká.. Je třeba na to rychle zapomenout a soustředit se na konec sezony, abysme si udrželi dobrý umístění, kterýho sme zatim dosáhli..

  • bobo on Pondělí, 3. března 2008 at 10:41
  • Author

  Reply

  Nikomu se do toho koukam nechce… no. Zápas nás stály neproměněné šance v úvodu utkání a přiblblé chyby, po kterých jsme inkasovali. Sestava byla kapitola sama pro sebe. Chyběl tu trochu pohled z venku. Jelikož junior, který odehrál s remi dobrý zápas měl nastoupit od začátku i proti pohodě. Najký byl rád, že je rád. Stanley s árčí si za celý zápas s balonem mnoho neporozuměli… Když jsme tak seděli s Vašíkem po zápase na lavce, sotva jsme dejchali… Fyzička jak u hráčů stolního fotbálku… No, pro další sezónu je toho mnoho co pořešit, abychom se podobných trapných výkonů vyvarovali.

  Jinak poznámka pro šimlíka. Estli zpomaluju hru dopředu, mam pro to důvod. Nemyslim si, že zrovna tohle je muj největší problém… Jednoduše když běháš s chatrnym kotníkem, 2x si rozmislíš každej pohyb, co uděláš. Jednoduše jsem si netrouf na kliku a čekal jsem, že mi třeba někdo naběhne na příhru… což se nestalo. Ale rád na tom zapracuju, trenére… ❗

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..