Prazdroj – FCP „B“ 3:7 (1:5)

:calendar: 24.10.2009 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 13,00h

:ball: 3x junior (-), 2x bobo (-), vincent (-), johny (-)

:line-ups: stanley ? luďa, machy, johny – junior, vincent, bobo

Stanley v bráně na tréninku, proč ne. Ale při zápase, to je tak trochu zhovadilost. Nicméně okolnosti si to vynutily po špatné komunikaci ohledně sestavy. Už při rozcvičení ale bylo jasné, že tento „handicap“ bude smazán. Mezi tyčemi prazdroje se totiž rozcvičoval taktéž hráč, který rukavice nosí tak maximálně v zimě  na lyže.

Zápas jsme začali slušně a s prazdrojem jsme si dělali takřka co jsme chtěli. O první gól se postaral junior, který po sólové akci napříč obranou protáhl balon po lajně až před branku, odkud ho soupeřova obrana nalila přímo bobovi na nohu, no a míč prostě musel skončit v pravém horním rohu soupeřovi branky.  Poté se soupeř poprvé dostal do vážnější příležitosti a stanleyho zachránila tyč. Vzápětí na druhé straně stejnou mincí oplatil bobo. Další branku si vzal za své vincent. Trefil se tak i ve svém druhém zápase za sebou. Třetí branku přidal dalekonosnou ranou johny. Pak junior přímo z rohu ztrestal špatné postavené bránících hráčů včetně gólmana, který si jeho střelu vhodil do sítě. Poté se do střelecké listiny poprvé zapsal i prazdroj, když střelu jednoho z útočníků si stanley nafackoval přímo do sítě.

Nehrálo se zrovna v rukavičkách, ostatně z předchozích zápasu s tímto soupeřem jsme to i čekali. Ostřejší zákroky přicházely vcelku pravidelně a prazdroj, který tohoto způsobu hry využíval i díky benevolenci sudího se dostával více do hry. Dostalo se i na herecké etudy hráču prazdroje, jejichž provedení nebylo příliš dotažené do konce a člověk se až musel smát. Věnovat se ale budeme pouze gólům, konkrétně juniorovi, který ještě do půlky přidal další branku.

Stav 1:5 pro nás při změně stran z této sezóny již známe. V druhém poločase jsme trochu polevili, začali kupit chyby, soupeř dostával více prostoru pro své akce. Nejdříve prazdroj snížil po sudím darovaném přímém kopu. Stanley dobře zasáhl, bohužel míč neměl plně ve své moci, čehož využil dotírající soupeř a z pod našeho brankáře (alespoň pro tento zápas) dorazil balon do sítě. Netrvalo dlouho a bylo to už jen o dvě branky. Souhru po naší levé straně důrazně zakončenou tvrdou střelou stanley pouze vyndaval až z branky. V myslích některých hráčů se začaly objevovat obrázky ze zápasu s alfa barem. A mohlo být ještě hůř. Soupeř fauloval a fauloval a my zahrávali jeden přímý kop za druhým. bobo ale nenašel střeleckou mušku a když jsme po dvojím hraní brankáře prazdroje dostali výhodu nepřímého kopu, předal bobo střelecké žezlo juniorovi. Následovala krátká porada, překvapivá bobova rozehrávka, která překvapila kompletně všechny včetně autora. No, zvrhlo se to samozřejmě v brejk soupeře, bobo však svou chybu (bobovu chybu napůl s juniorem) dokázal napravit. Další standardku z levé strany po faulu na johnyho již bobo namířil přesně na branku a podél zdi poslal míč do sítě. Tento gól přinesl do našich řad klid, který dotáhl na maximální možnou míru juniorův zkompletovaný hattrick a poté závěrečný hvizd rozhodčího. Příště poslední zápas podzimu proti green rebels.

  • vincent on Úterý, 27. října 2009 at 14:34

  Reply

  K té ódě na brankáře se samozřejmě připojuji, kromě volejbalového prodloužení míče za své záda to nemělo chybu :43:
  U Juniora jsem si ničeho zvláštního nevšiml, prostě jeho standardní perfektní výkon :14:
  Také bylo parádní jak se jejich brankář opičil po Stanleym, asi hrají volejbal spolu a Junior z toho krásně vytěžil z rohu gól, to bylo až neuvěřitelný.
  Jinak promiň Bobo, ale ten přímák na Juniorovi opravdu nedokáži nechat :13: , ale kde končí sranda, průser začíná co? Jen tak dál aspoň jsme se zasmáli :09: :09: :09:
  Jinak zápas měl vše, napětí, spád, tvrdé souboje (luďa) a hlavně kupu gólů, no prostě perfektní :03: :03: :03:

   • bobo on Úterý, 27. října 2009 at 15:04
   • Author

   Reply

   junior ví… s ním sem se na tý standardce domlouval… NÉ S TEBOU!!! :02:
   Jen tak na vysvětlenou…
   bobo: *juni, kopni to… chceš to na levou nebo napravou… Ti to přistrčim*
   junior: *třeba na levou, to je jedno…*
   Načež junior odešel na dva tři metry a čekal, co bude… žádnej pohyb, nic nenásledovalo… až jsem se ukop. Jelikož to byla ta standardka, kdy stojim zády k brance a strkam to do strany. Ta co jsme stokrát trénovali na áčko.
   Navíc, zahraný to bylo stejně, jak kdyby junior trefil prvního ve zdi, tak vo co de… gól jsme z toho nedali, ani nedostali…
   Tím končim.

    • VINCENT on Středa, 28. října 2009 at 20:49

    Reply

    Nevztekej se, nemyslel jsem to zle, nevím jak jste se domlouvali jen jak vtipně to vypadalo, a hlavně po podařeném zápase je fakt zbytečné něco takového řešit. :46:

     • bobo on Čtvrtek, 29. října 2009 at 09:22
     • Author

     Reply

     :13: kdo se tu vzteká… já jsem absolutně klidnej, vyrovnanej… :11:

  • Stanley on Úterý, 27. října 2009 at 10:57

  Reply

  Ani jsem si nevšiml bobo že by jsi na tom hřišti nějak hopsal. Ty dva góly svědčí o opaku. Jinak Junior zahrál skvěle. Vodil si tam ty pány moc hezky. Standartka byla vynikající tak rychlou přihrávku nikdo nečekal. :39:
  Zápas jsme odehráli celkem v klidu. Jako gólman jsem neměl moc práce. Obránci zasáhli včas a když už nějaká ta střela prošla, tak jsem ji prostě pustil. :07:

   • bobo on Úterý, 27. října 2009 at 12:05
   • Author

   Reply

   hopsal možná nebylo to správný slovo… každopádně otočit se při kličce protihráče na pravou stranu bylo obtížný… ale na moje standardky to nemělo vliv, pochopitelně… :34:

   • Méďa on Středa, 28. října 2009 at 21:16

   Reply

   Koukám že to můžu zabalit když máme plnej tým golmanů :01:

  • bobo on Úterý, 27. října 2009 at 09:08
  • Author

  Reply

  Jako velká paráda… čtvrt hodiny před výkopem je tětís v práci. *“Sem ti to řikal na tréninku že budu v práci…“* No, ještě že stanley je rozenej gólman.
  Zápas jsem si hodně užil, zejména první střídání… tam jsem dostal nakopáno, což muj palec na noze, vykazující v současné době podobnou paletu barev jako světelná křižovatka (doplněno o tmavě fialovou) prostě nevydejchal… takže po zbytek zápasu jsem tam tak nějak hopsal prostě paráda. Ještě že máme toho juniora. Ten chlapec odehrál vynikající zápas, kterej si ale trochu zkazil tou standardkou… :18: Každopádně johny ví, jak si nezkazit víkend a nastupuje jen když ví, že vyhrajem… to teď v sobotu budeme muset změnit, když tu nebude.
  No a v neposlední řadě chválim stanleyho… sice při dvou gólech soupeře, hlavně teda při tom prvním, se musel malinko červenat, ale předvedl pár zákroků – známky za styl nebyly vysoký – a balon za svá záda prostě nepustil.
  Jinak tabulka je zajímavá :33:

   • Kibullel on Úterý, 27. října 2009 at 09:26

   Reply

   Sem koukal na tu tabulku a je to fakt třináctibodovej masakr!

    • vincent on Úterý, 27. října 2009 at 14:41

    Reply

    Tabulka je jasná, musíme prostě utrhnout tři zelený body, jiné východisko není :06:

  • jerry on Pondělí, 26. října 2009 at 22:05

  Reply

  Dobře vy

  • Kibullel on Pondělí, 26. října 2009 at 10:45

  Reply

  :09:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..