:calendar: 20.10.2012 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 14,00h

:ball: 2x bobo(-), veny(bobo), stanley(-), wiky(?), tětís(-),

:joker: najký

:line-ups: tětís- veny, bobo, kubí, luďa – bobo, najký, junior, stanley, hvízdy

Souboj s Pumidasem vyzněl lépe pro naše barvy. Nepředvedli jsme žádný extra výkon a soupeř se tak říkajíc vlastními chybami porazil sám.

Skóre otevřel veny, který si na šestce z pozice posledního počkal na pohyb „brankáře“ a zavěsil. Poté stanley využil špatnou rozehrávku soupeře po dobrém napadání, pak kozelson přidal na 3:0 a zdálo se, že zápas v klidu dovedeme do vítězného konce. Pumidas v průběhu celého zápasu často zkoušel hru s brankářem v poli. Dařilo se mu držet míč, ale do nebezpečných zakončení se příliš nedostával. Pak jsme při rohu zapomněli na druhé tyči zcela volného hráče soupeře a tětís se mohl jen dívat, jak balón směřuje do naší sítě. Do poločasu ale vrátil tříbrankové vedení našim barvám bobo, který vyraženou hvízdyho střelu nekompromisně zatloukl pod horní tyčku branky soupeře.

V druhé půli se Pumidas do nás nutil a my čekali na chyby. Jeho gólman byl více na polovině hřiště než v brance, a tak tětís se při každé vhodné příležitosti zastřeloval, což nelibě nesli jeho nabíhající spoluhráči. Nicméně tento trénink měl i gólovou tečku, když poslední z pokusů skončil k radosti našeho gólmana v brance. Mexická vlna, davové šílenství, radost malého dítěte… vše v úsporném balíčku jedné osoby. I tak by se dala popsat gólová radost našeho střelce s rukavicemi. Tětísovo gól přišel nicméně velmi vhod, jelikož soupeř se po svých zásazích dostal nepříjemně na dostřel. Zejména akce útočníka Pumidasu, kdy vyzpovídal stanleyho a míč poslal kolem gólmana snesla ta nejpřísnější kritéria futsalové parády. Konečné slovo měl ale bobo, který sledoval odražený balón na půlce, který hráč soupeře srážel hlavou k nohám gólmana Pumidasu, který držel svou oblíbenou pozici poblíž středového kruhu. Balón si na půli jeho cesty vzal bobo a dovezl jej až do branky.

Příště nás čeká poslední zápas podzimu, kdy změříme síly s kocovinou.

• Kubí on Středa, 24. října 2012 at 13:03

Hrajem hrozne dopredu, i ja se tam cpu jako blazen…Kdyz budem hrat ze zapezpeceny s behavejma utocnikama a nabehama beku,samosebou utocnik se vrati za nej,bude lip:-)

• najký on Pondělí, 22. října 2012 at 20:52

tu radost malýho dítěte jsem měl tu čest poslouchat ještě další 4 hodiny okolo zápasu Vitkorky. Diváci trochu nechápali výkřiky „zkus jí“ poté co to Matúš chytil do rukavic :26:

• Stanley on Pondělí, 22. října 2012 at 18:03

I když špatně hráli jsme co jsme potřebovali a naštěstí to na výhru stačilo. Myslím si že naše hra se odvíjí od soupeřovi hry a proto to vypadá jak to vypadá. Prostě hrajeme flexibilně :07: Jinak v závěru si mě ten útočník dal jak kurvu ke snídani. :03:

• bobo on Pondělí, 22. října 2012 at 16:40
    • Author

Bohužel, pořád nehrajeme dobře… i když tentokrát to na 3 body stačilo.
    Potěšující je, že na zápas dorazilo prakticky vše, co můžeme na béčko napsat, přičemž johny s machym vědomi si přetlaku v sestavě zůstali v pozici diváků. Jo, kdybychom se takto scházeli na tréninky béčka do Letkova… to by byla paráda.