Pumidas – FCP 4:10 (2:4)

:calendar: 2.3.2014 | hala Slávia VŠ Plzeň | 17,00h

:ball: |G| sáďa 3x, stanley 2x, tomáš 2x, veny, mrvčís, feri   |A| feri 3x, tomáš, stanley, mrvčís, junior, mára

:joker: sáďa

:line-ups: vykoušek (derek) – veny, mrvčís, sáďa, johny, tomáš, mára, feri, junior, vláďa, stanley

Sezóna, na jejímž začátku nikoho ani nenapadlo, že se dostaneme až do finále, a přece… JSME TAM! Nezastavil nás ani silný Pumidas a proto v neděli 9.3.2014 nás všichni přijďte podpořit na Lokomotivu.

Začátek zápasu jsme očekávali výrazný tlak soupeře. Místo toho byl obrázek hry přesně opačný a prvních deset patnáct minut jsme soupeři pomalu nepůjčili míč, natož abychom jej pustili do nějakého nebezpečného zakončení. Skóre zápasu otevřel mrvčís, který si krásně narazil s juniorem a zamířil přesně. Soupeř nám nechával překvapivě hodně místa a šance přicházely. Další z nich využil stanley, který si takříkajíc zaskočil na plac, aby si dal nějakou tu branku. Hra se postupně vyrovnala, přeci jen jsme vedli o dvě branky a Pumidas byl tím, kdo musel dohánět. Svými chybami jsme však soupeře vrátili do zápasu. Nejprve jsme špatně vyřešili rozehrávku, když vykoušek dával míč středem na tomáše, který ale nebyl v pohybu. Následovala rychlá příhra na stranu a střela do poloodkryté branky. A o pár chvil později bylo ještě hůř, resp. srovnáno. Další útočná snaha Pumidasu byla zakončena přesnou ranou a o tyč zapadla za vykouše, který z umístěné střely přes své obránce viděl pramálo. Tuto nepříjemnou situace jsme ale dokázali ustát a do poločasu soupeři odskočili opět o dvě branky. O obě trefy se postaral sáďa, který v prvním případě oklamal na hranici šestky obránce Pumidasu, ten mu ustoupil do strany, čehož sáďa dokonale využil. O pár minut později se feri skvěle uvolnil na lajně, nechal za sebou svého strážce, poslal míč na sáďu, který znovu prostřelil brankáře.

Po změně stran Pumidas nepříjemně tlačil, čímž ale otevíral okna ve své obraně a my vyráželi do rychlých brejků. Těch nepřesností bylo ze strany Pumidasu až moc a když po zásahu našeho kapitána narostl stav na kritický rozdíl 4 branek, Pumidas bral time-out a začala jeho hra s pěti bruslaři v poli. Ta mu nakonec přinesla dvě šťastné branky. My jich však z brejků dali dvakrát tolik a Pumidas společně se závěrečným klaksonem vyfasoval nepopulární desítku.

  • johny on Pondělí, 3. března 2014 at 22:01

  Reply

  Tak si v neděli naposled obléknu svůj dres nehrajícího maskota a začnu chystat statistiky na dokopnou.
  Futsalové nebe volá – toho satana tam prostě vezmeme sebou – neskutečná jízda!!!
  PS: s termínem grouppissingu souhlasim

  • Stanley on Pondělí, 3. března 2014 at 19:43

  Reply

  Na začátku jsme si řekli že budeme hrát ze zajištěné obrany a čekat na soupeře na půlce a kontrovat z brejků. Nakonec jsme začali aktivně a hráli tak celý zápas. Vzhledem k vývoji utkání to bylo správně. 🙂 Všichni dřeli od začátku do konce. Někdy nechápu z čeho jsem dokázali dát gól a z čeho ne. Jinak jsme měli i trochu štěstí při některých zakončení Pumidasu a někdy nás hodně podržel Vyky. Myslím že po tomhle výkonu bude mít Do Dna o čem přemýšlet.

  • Kibullel on Pondělí, 3. března 2014 at 14:36

  Reply

  Výbornej zápas! Skutečně všichni na place hráli co měli a konečně jsme hráli jako tým.
  Měli jsem určitě i štěstí,protože co nám tam občas spadlo bylo až neuvěřitelný.
  Pumidas jsme nepustili vůbec nikam,FCP ukázalo že ho síla provází!
  Těším se na finále, s DoDna to bude myslím koukatelnej futsal!
  Jestli zvednem v neděli pohár nad hlavu,na dokopný se otevře země vyleze satan a my mu vesele budeme chcát do ukoplý palice!

  btw.: termín dokopný bych viděl na 15.3.2014

   • bobo on Pondělí, 3. března 2014 at 18:15
   • Author

   Reply

   Tak satan mě teda rozsekal. Teď už to nesmíme pustit, protože tohle prostě musim vidět! :07: :02:

  • bobo on Pondělí, 3. března 2014 at 14:14
  • Author

  Reply

  Opět jsme podali zodpovědný výkon a zaslouženě postoupili. Všichni makali, já s johnym (přidával se i stanley) jsme rozdávali hlasové (hlasité) pokyny. Prostě jsme jeli jak namazanej stroj! Kromě drobnýho výpadku v první půli jsme zápas kontrolovali. Prostě dobrá práce.

  Btw. těšte se na video se sáďovo gólem přes celý do prázdný a jak už je zvykem, jinou úvodní fotku… teď ale nemam čas.

  FCP!

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..