PUMIDAS – FCP 7:1 (3:0)

:calendar: 01.12.2012 | hala 31.ZŠ | 17,00h

:ball: veny(johny)

:line-ups: vykoušek – veny, bobo, johny – wesley, junior, feri, stanley

S Pumidasem jsme tahali celý zápas za kratší konec. Né, že by byl kratší o tolik, ale čím blíž jsme byli šestce soupeře a ohrožení jeho branky, tím kratší ten konec byl. A ono šancí jsme asi měli dost, ale něco proměnit, to se ukázalo jako téměř nereálný úkol. Gólman soupeře byl jako magnet a nebyla střela, kterou by si nepřitáhl.

Pumidas dobře kombinoval a v průběhu prvního poločasu si vypracoval tříbrankové vedení. Po přestávce jsme se snažili se zápasem něco udělat, ale naše útočné snahy kopírovaly události prvního dějství. Střela vedle nebo jistý zákrok zkušeného gólmana v brance soupeře. Čím dál tím více jsme otevírali naši hru ale na dostřel jsme se nedostali, myšleno ve smyslu snížení náskoku soupeře na ukazateli skóre v rámci nepříznivého vývoje utkání. Naopak soupeř z brejku přidal čtvrtou branku. Teprve za tohoto stavu jsme se poprvé a naposledy dostali ke gólovému zápisu. Branku si připsal veny po johnyho asistenci. Vstřelená branka nás nutila ještě k většímu riskování, ale to hrálo dokonale do karet soupeři, který naše nepovedené útočné manévry trestal. Prakticky tři góly jsme dostali do odkryté branky, když jsme se pokoušeli čarovat s pěti futsalisty v poli. Nutno říct, že tato disciplína nám zrovna nesedí. Symbolickou tečkou za zápasem tak byl náš roh, který skončil brejkem hráče vstříc naší osamocené brance.

Svými chybami ruku v ruce s kvalitní hrou soupeře jsme se odřízli od jakéhokoli bodového zisku z tohoto zápasu. Posloužit nám to může jako motivace do odvety.

2 comments

  • Kibullel on Středa, 5. prosince 2012 at 09:02

  Reply

  Soupeř hrál dobře,jejich kompaktnost myslí rozhodla.Byl to trošku kontrast oproti prvnímu zápasu kdy nás Do Dna válcovali jako kráva.Určitě jsme měli víc procent držení balonu i uzemní převahu ale bohužel,hráli co potřebovali a my jsme byli bezzubí.

  • johny on Pondělí, 3. prosince 2012 at 15:40

  Reply

  V zápisu ho napsali mě, ale nevim, jestli Feri úplně promáchnul nebo můj roh tečoval k Venymu.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..