RABBIT – FCP 2:4 (2:1)

:calendar: 27.01.2013 | Lokomotiva | 19,00h

:ball: 2x stanley(feri, mrvčís), 2x feri(2x stanley)

:joker: junior

:line-ups: vykoušek – veny, kozelson, bobo – junior, feri, stanley, mrvčís

S ohledem na vývoj v tabulce jsme museli pro uhájení alespoň čtvrtého fleku bodovat. Bohužel nám nepřál rozhodčí, když v prvním zápase uviděl žolíka dvoři, což se rovnalo stopce na králiky. Nutno podotknout, že zcela jasný faul z předchozího mače, který se po zápase projevil nepříjemným otokem v oblasti holenní kosti, nechal sudí bez povšimnutí. Dvoři jej však nenechal bez komentáře, a tím si řekl o třetí kartu žluté barvy v sezóně a tedy i stop na toto utkání.

Po hodině pauzy, kdy jsme podporovali Hutchinsona, aby splávek oloupil o body a vytvořili jim doslova domácí atmosféru, jsme se do zápasu s králíkem dostávali dlouho předlouho. Rabbit nás točil stejně jako v předchozím zápase a prvních deset minut nám bylo opravdu horko. Vykouš držel seč mohl, leč jednoho fíka dostal. V první poločase jsme se dostávali na soupeřovu polovinu velmi málo a z toho mála šancí se nám nepovedlo pranic proměnit. Až stanley dostal kosu na půlce a ponechanou výhodu v samostatném úniku vstříc brance soupeře proměnil feri ve vyrovnávací branku. Poločas se blížil ke konci a soupeř stihl ještě přidat jeden gól, když se přes kozlíka prosadil rychlonohý králík.

Kozlík se o přestávce poslal mezi nehrající střídačku se slovy „já na to nemam“. Mrvi se tedy posunul dozadu a v každé řadě jsme byly nuceni točit jen jednoho hráče. Řekli jsme si, že do toho dáme všechno a opravdu jsme do toho všechno dali. Tah s mrvim dozadu se ukázal být velmi, velmi dobrým řešením, i když vynuceným. Rabbitu jako by došla šťáva a už do nás nechodil v takovym tempu, jako na začátku. Začali jsme mít míč více na kopačkách a během několika minut zcela zvrátili vývoj utkání, když se podruhé v zápase prosadil feri a dva lahůdkové kousky přidal stanley, zejména to druhé přehození, když jsme zastavili postup Rabitu a stanley se po feriho vybídnutí tváří v tvář vybíhajícímu gólmanovi zachoval jako Leo Messi.

Dvoubrankové vedení jsme drželi až do závěrečné powerplay soupeře, kterou hrál stejně žalostně jako v posledním vzájemném zápase s naprostou absencí gólových střel. Těch několik ošemetných situací vyřešil vykouš a naše radost mohla propuknout naplno.

Do nadstavbové části postupujeme nakonec ze třetího místa před Splávkem, v závěsu za Dodna a Pumidasem. Z druhé skupiny se k nám připojí Czech made, Bowlingbar luna, Bomber Domažlice a Krize bar. Uvidíme, jak bude skupina vypadat po přepočítání bodů. Začínáme už teď v neděli 3.2. 2013 s Czech made a Bowlingem na 31.ZŠ od 17 respektive od 19 hodin.

  • Stanley on Pondělí, 28. ledna 2013 at 19:31

  Reply

  Přesně Wykouš pochytal co mohl a co nemohl se odrazilo nebo šlo vedle. Jinak celej tým hrál přesně co jsme si řekli a bylo to vidět. Možná to byl nekoukatelnej českomoravskej beton, ale tři body jsou doma. Všichni i přes nepříjemnou pauzu makali do posledních sil, kromě Venyho jelikož to je Hal 9000 a ten nemá a nezná omezení. :07: Jen aby bylo jasno Mrviho jsem přivedl já. :03: :07:

  • Kibullel on Pondělí, 28. ledna 2013 at 16:07

  Reply

  Zápas jako řemen! Zase do nás králici bušili a zase FCP železo neukuli. Kurva dobře jsme bránili a kupodivu jsme proměňovali solidně šance. Výkon Standy zase hodně dobrý,možná nejlepší v sezóně.
  Hlavně bych ale rád vyzdvihl Mrviho,konečně si myslím,že můžeme o někom říct stabilní posila. Líbí se mi jeho nasazení a čím víc s námi má odehráno tím víc je na hřišti vidět. Za ty prachy to byl dobrej kup.
  Byl to príma zápas,nepodíval jsem se ani jednou za půlku,prostě totální beton.FCP železo!!!
  Šest bodů a třetí flek,klasicky jsme zahráli cukr a bič.

   • bobo on Pondělí, 28. ledna 2013 at 18:24
   • Author

   Reply

   Přesně tak… na adresu mrviho můžu poslat jenom spíčený slova chvály… v druhý půli, co se posunul na beka jeho výkon šel ještě nahoru. Bylo znát, že mu to vzadu prostě sedí daleko víc.
   Šlapali jsme jako stroj.
   Nicméně důležitý bylo, že jsme se tisíci procentně mohli spolehnout na vykouše v bráně… některý jeho zákroky mi do teď prostě hlava nebere.
   Jediný co mi na tom postupu mezi prvních 8 sere je to, že musíme do spíčenejch Domažlic.

  • Stanley on Pondělí, 28. ledna 2013 at 14:59

  Reply

  Dával jsem jen dva. A dva dával Feri. Asistence souhlasí. Druhou u Feriho nenapsali nebo byla moje. :07:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..