Rejnoci Nemanice – FCP 3:2 (2:1)

:calendar: 16.12.2007 ? Sportovní hala, Domažlice ? 18,00h

:ball: bobo (asist), feri (asist)

:line-ups: méďa (těťís) ? veny, johny, hrubec, wiky ? bobo, ondra, šimi, feri (stanley, junior)

1 comment

  • johny on Úterý, 18. prosince 2007 at 18:05

  Reply

  Ve druhém nedělním zápase to už tak slavné nebylo. Z porážky se musíme poučit, i když lze jmenovat několik faktorů, které do jisté míry zápas mohly ovlivnit (na něco se to svést musí 😆 ). Nastoupili jsme po hodinové pauze proti čerstvému soupeři, „neprůhlední“ rozhodčí, select je select.
  Každopádně soupeř měl ve svém kádru rychlé útočníky, kteří nám hlavně v první půli dělali velké problémy. První dva góly jsme dostali po nedostatečném krytí hráčů a to ještě vzniklo několik přečíslení po našich chybách. 🙁 Zkrátka trvalo nám dost dlouho než jsme se vůbec dostali do zápasu. Na druhou stranu při troše štěstí jsme mohli do půle srovnat.
  Velkou ránou pro naše sebevědomí byl každopádně třetí gól v naší síti, kdy ihned po zahájení druhé půle nám soupeřův útočník ukázal své slalomářské umění a vybídl spoluhráče k zakončení. Sice jsme poté převzali iniciativu, ale jak jsme měli štěstí v první půli při akcích soupeře, tak teď při nás nestálo při našich zakončeních. A když Šimi odmítl vyrovnání, byl konec.
  Závěry, kdy dotahujeme, zatím nezvládáme. Tlak si sice vytvoříme, ale chybí trochu toho štěstí a větší klid při hře. Doufejme, že tahle série je u konce. 😉

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..