SEZÓNA 2012-2013 BUDE PRO FCP PLNÁ ZMĚN (aktualizováno)

AKTUALIZOVÁNO

Závěr letošní sezóny a vůbec její průběh jako takový naznačuje, že je třeba udělat pár změn. Níže uvedený text, psaný kurzívou šedé barvy je stále aktuální. Jak už to tak bývá, mnoho z těch, kterých se to mělo dotknout se k tomu dodnes nevyjádřili. Moje návrhy pro nadcházející sezónu jsou následující a doplňují již níže napsané návrhy:

TRÉNINKY – tragická účast, dost často i vlivem účasti nedobrá úroveň. Na začátku sezóny se oznámí termíny tréninků platné pro celou sezónu. Hráči FCP by si pak měli organizovat čas právě podle těchto tréninků. Uvědomte si, že tím, že nejdete na trénink to kurvíte všem, co chodí. Každý bude mít na celou sezónu řekněme 3 omluvy „zdarma“. Dále pak za každý omluvený trénink = 50 Kč, neomluvený 100 Kč. Omluvený trénink znamená napsat důvod, jinak se to bude brát jako trénink neomluvený, tzn. 100 Kč. Výjimkou jsou pouze zranění nebo oznámená dlouhodobá absence (viz marodka, absence)

ZÁLOHA NA POKUTY – chci vybrat od každého jedince 300 Kč mimo příspěvky, jako zálohy na pokuty. Důvod je si myslim jasnej. Stačí se podívat na neplatiče uvedený na webu.

WEB – Jak už je napsáno níže, udělám změny na webu. Navrhujte název domény do komentáře (fcp.cz je bohužel obsazená) . Web bude mít rozhraní pro přístup přes mobil. Veškerý obsah bude veřejný. Pro neveřejnou diskusi bude zvláštní sekce. Případné další návrhy do komentářů.

Béčko sice právě načíná druhou polovinu sezóny, nicméně není času nazbyt. Už za 4 měsíce musíme mít po kupě soupisku pro další rok halový soutěže a vůbec s předstihem vyřešit problémy letošního ročníku.

 • Někteří hráči končí
Pro další sezónu nemůžeme počítat s karbim, kterej zmizel cca na 3 roky do Anglie. Po letech končí taky šimi, který podobně jako Zlatan Ibrahimovič ztratil motivaci a navíc se potýká se zdravotními problémy.

 • Někteří hráči by měli sdělit, jestli končí nebo jak svoje působení v FCP vidí dál
… protože letošní rok ať už účastí na tréninkách či zápasech zrovna nepatřil k jejich nejsilnějším. Nehledejte v tom nic osobního, když vypíšu pár jmen, kterých se to týká:
 1. tětís – prakticky celá sezóna, tréninky, zápasy
 2. machy – na béčko dobrý, přes zimu do haly a na zápasy tragédie
 3. luďa – poslední dobou asi vlivem práce jdou tréninky i zápasy do hajzlu
 4. feri – to je kapitola úplně sama pro sebe. Přístup nula, nasazení s pár výjimkama taky nula. Účast na zápasech poměrně dobrá, i když pod vlivem
 5. jerry – opět asi kvůli práci, nicméně každej druhej zápas i trénink je bez něj
 6. johny – vlivem víkendových dálkařů prakticky nulová účast na zápasech béčka na podzim. Jinak na svůj věk čipernej s příkladnym přístupem i nasazením.
 7. wiky santiágo kozelson – béčko cajk, trenály zápasy… áčko zejména v druhý polovině zero, vlivem zranění, pak vrozené lenosti.
 8. případně další
Že musíme nabrat lidi, abychom se nescházeli ve 4 na lokádě, kde jsme se na poslednim tréninku doslova báli, to je jasný.
 • Organizace FCP výhradně přes web, mail, sms nebo facebook
Letos už to fungovalo docela slibně, bohužel na některé jedince není spoleh, což se díky bohu odrazilo v rozpočtu klubu na pokutách. Všechno důležitý je na webu. Stačí se jen podívat, a to i s využitím mobilního internetu… takže bez výjimek.
 • Změny na webu
Už jsem to sliboval letos, nicméně pro další sezónu bych rád změnil web, ať už pouze šablonu nebo trochu vylepšil stávající stav ve prospěch větší přehlednosti.
Hodně přemýšlím o registraci vlastní domény, jako třeba fcp.cz nebo fcp2001.cz a rozhodně změnu webhostingu. Web by to mělo stabilizovat a zrychlit. Veškerý náklady s tím spojený půjdou za naším sponzorem, EXPYRO.
 • Nábor nových hráčů a tréninky
Na soupisce máme milión lidí, někteří z nich za nás ani nikdy nenastoupili. Někteří jsou tam jen z důvodu jakési prestiže (ondra šiml, wesley, košťál) Ideální počet hráčů pro obě mužstva je 18 stabilních(aktivních) hráčů (16 hráčů + 2 gólmani). K tomu dopsat 3 hosty do áčka a 3 hosty do béčka, který nám budou vykrejvat výpadky gólmanů i hráčů na zápasech, pokud bychom neměli z vlastních zdrojů. Tito hosté by nám společně s juniorkou vykrývali díry na trénincích, takže věřím tomu, že se pak nestane, že by nás na tréninku bylo méně jak deset.
Co se nových hráčů týče, zůstanou jenom Ti, kteří prokáží nějakou kvalitu a stoprocentní přístup. Odpovědnost za nového hráče nese ten, kdo ho přivedl. Stejně tak, když někdo přivede někoho na trénink, tak ho stáhne o peníze za trénink. (viz teď v letkově… akorát najký se zeptal, kolik dluží za trénink, takže má u mě nějakej drink za 40,-) Nějaká jména o posilách už padala a v diskusi je můžeme rozvést (Vykrást pohodu, vykrást mlaďochy z happichu a podobně). Pro fungování FCP z hlediska halový soutěže je účást na tréninku od října do konce března každou středu od 21hod do 22,30hod. V devět večer si každej, kdo má zajem hrát, čas udělá. Po celou sezónu bude vždy jeden trénink FCP. Když bude chuť, každej tejden se může domluvit přátelák… týmy tu na to jsou (ovce, czechmade a x dalších).
 • Nákup vybavení
Stulpny, nový dresy, teplákovky, balony,… cokoliv. Vše je jen otázkou dohody, že něco chceme, vybrat na to peníze a prostě to koupit. Ty dva ubohý balóny (jeden z nich jsme znárodnili jerrymu) co nám zbyly a který ani nemáme čim nafouknout, když zrovna nedorazí dvoři s pumpičkou (ta co jsem měl já se zkurvila, ta johnymu hustí balóny někde v Domažlicích). Pokud něco kupujete na futsal, hoďte to na web. Třeba se přidaj další lidi. APF zajišťuje pro svoje členy nějaký slevy u partnerů apod. Pak tu máme ještě johnyho a jeho vlastní padělky JOhnyMA´(johny už bohužel nemá).
 • Placení na dokopný
Pokud nebudeme chlastat jako tým, pak nemá smysl jet na společný účty. Pokaždý, kdo platí poslední, vždycky je tam sekera jak prase… viz poslední livingstone a mých 12 Pils.urquellů (měl jsem jich 6), předtim wiky… je to fakt smutný mezi kámošma. Tady by se to chtělo trochu vzpamatovat.
  • bobo on Středa, 27. června 2012 at 15:02
  • Author

  Reply

  dnes registrována doména fcpplzen.eu a zaplacen webhosting na další rok. Začátkem července převedu stávající web na nový hosting. Zatím nějaké věci testuju a myslim si, že to bude konečně pořádnej krok vpřed. :14:

  • Tětís on Středa, 20. června 2012 at 09:12

  Reply

  Jo a rozhodne bych koupil naky balony, neslo by pres APF sehnat za nakou lepsi cenu ty balony, s kterejma se hraje? :ball: jo a osobne bych byl pro dalsi hromadnou objednavku stulpen pres Venyho – estli je to furt mozny! Ty od Venyho drzi jako svine, ted sem si na zapas koupil spiceny Nike a hned sem je zkurvil :13: mam strasnou spotrebu…

  • Tětís on Středa, 20. června 2012 at 08:50

  Reply

  Zaloha na pokuty urcite souhlas…co se tyka omluv zadara, nevim no…clovek muze bejt obcas nemocnej, obcas sluzebne pryc…3 treninky zadara mi prijdou dost malo, estli to rozjet, tak souhlasim se Stanleym, ze bych jich dal rozhodne vic. Jinak co se tyce webu, navrhoval bych treba playmakers.cz, fcplaymakers.cz, fcpfutsal.cz, fcpplzen.cz nebo fcppico.cz :07:

   • bobo on Středa, 20. června 2012 at 09:47
   • Author

   Reply

   **Web:**
   sám preferuju fcpplzen.cz … z důvodu toho zacílení na Plzeň.
   **Omluvy:**
   Kdyby všichni chodili na tréninky jako já, stanley, junior, veny… pak bychom se tu nemuseli o ničem podobnym vůbec bavit. Navíc kdo ví, jestli tohle něco vůbec vyřeší. Lidi zkrátka na tréninky mrdaj a to je holej fakt. Každej z nás má práci, nějaký povinnosti doma… je to o prioritách.

    • Tětís on Středa, 20. června 2012 at 09:54

    Reply

    a co domena eu? nevyslo by to levnejs? fcp-plzen.eu

     • bobo on Středa, 20. června 2012 at 10:01
     • Author

     Reply

     no, záleží jak u koho… tam, kde to chci hostovat ji maj první rok v akci za dvacku… další roky pak asi 150.

     • bobo on Středa, 20. června 2012 at 10:10
     • Author

     Reply

     jinak by to bylo bez pomlčky… kvůli psaní… tzn.
     **fcpplzen.eu**

  • Stanley on Úterý, 19. června 2012 at 19:41

  Reply

  Omluvy zdarma to je dobrý. Ale myslím si, že 3 omluvy na celou sezonu jsou málo. Dal bych víc. A zase jsme u toho, že to někdo bude muset počítat a dávat dohromady, kdo se kolikrát omluvil. Ta záloha je dobrá věc, ale u někoho to bude moc a u někoho zase málo. Spíčenej začarovanej kruh. :21:

   • bobo on Úterý, 19. června 2012 at 21:09
   • Author

   Reply

   ty limity jsou věci diskuse. Klidně to může bejt každej omluven trénink za 25 Kč bez omluv zdarma. Ta záloha na karty by posloužila ke krytí i těch tréninků.
   A ohledně evidence… Všechno je na webu, statistiky se taky píšou… Není to žádná extra práce navíc. Je to věc diskuse. Jen je s tím třeba něco dělat. To víš sám nejlíp.

  • bobo on Úterý, 19. června 2012 at 16:10
  • Author

  Reply

  **Další článek z kapitoly organizace FCP. Dávám to sem ve značném předstihu. Kdo se nevyjádří, souhlasí se mnou.** :07:
  Před sezónou počítejte s valnou hromadou FCP (na přelomu července srpna) – opět bude udělaná online, abychom zajistili 100% účast!

  • bobo on Čtvrtek, 12. dubna 2012 at 12:07
  • Author

  Reply

  Zrovinka včera po tréninku u ne/alko piváčka jsme s Vašíkem mluvili o tom, že docela důležitej dokument k dalšímu fungování FCP visí na webu víc jak tejden a kromě pár jedinců k tomu nikdo nic nemá… to je docela smutný. Hrajeme to proto, že nás to baví, ale s tím, jak to poslední roky upadá to baví čím dál míň lidí. Každej na to musí mít nějakej názor. Lidi bez názoru nemaj v FCP co dělat!!! (jeňýk :03: )

  • Dvoři on Úterý, 10. dubna 2012 at 11:33

  Reply

  :01: Souhlasím s Venym, bylo to takový normální co se týmu týče. :30: Jo vyrobil jsem si výron a vzhledem k předchozímu nedoléčenému to mám v sádře :01: takže jsem tak na měsíc s hraním v pytli. Každopádně Mrvčís dobrý a Matěj nevím kterej z těch dvou to byl :42:

  • Stanley on Pátek, 6. dubna 2012 at 22:38

  Reply

  Dneska jsem shodou okolností potkal Mrviho a měl by zájem tak doufám že ho tvrdé jádro FCP schválí. Za další peníze od Matěje mám, předám ve středu.

  • jeňýk on Pátek, 6. dubna 2012 at 22:02

  Reply

  No co se týče mě…. těd mi to časově vůbec nevycházelo v práci a když už to vypadá, že bych to stihnul musím zase zůstat v práci dýl. Ohledně zdravotního stavu si myslím, že už mě nic horšího než minulý víkend nemůže potkat. Jinak už jsem se o tom bavil se Stanlym, že bych rád přestoupil na stálo k Playmakerům z důvodu nicotného fungování celého týmu v Camerlengu a z důvodu, že hrát za dva týmy mi opravdu nevyhovuje. Takže chci počkat až skončí jarní část městských přeborů a poté bych chtěl začít řešit případné pokračovaní za Playmakery.

  • Kibullel on Pátek, 6. dubna 2012 at 17:41

  Reply

  Já budu chodit a hrát do tý doby než padnu! Počítám tak do 58let,to znamená ještě 29let budu normálně chodit-pak uvidím podle zdravotního stavu.
  Co se týče náboru,jsem pro ale určitě mladší ročníky aby furt jenom běhali a já vzádu lízal smetanu.
  Každej kdo by chtěl chodit by měl být nejdříve schválený tvrdým jádrem,to abychom si do revíru nenasadili škodnou.
  Jináč si to napsal Bobo moc hezky.
  Jo a taky se mi líbí,že jsme zůstali po tréninku na dvě piva,bylo to takový dospělí,moc hezký.

  • bobo on Pátek, 6. dubna 2012 at 16:34
  • Author

  Reply

  Zkuste se přemoct a přečtěte si to. :25:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..