SK Happich Team – FCP 6:1 (4:1)

:calendar: 24.11.2007 – hala ZČU, Plzeň – 15,00h

:ball: bobo (šimi)

:line-ups: méďa (tětís) – veny, vaci, hrubec, wiky – bobo, šimi, feri, junior, stanley

První zápas se nám nevydařil zcela podle našich představ. I přes lihový handicap některých hráčů fcp jsme nezačali zle. Vypracovali jsme si i několik šancí, ale byl to happich, který střílel góly. To se bohužel nezměnilo celý zápas. Jen za stavu 2:0 se do monologu domácích vložil bobo, který své bodlo poslal po šimiho přihrávce přesně k tyči. Happich střílel góly jako přes kopírák a zejména v první půli tomu bezprostředně přihlížel nešťastník veny. Poločasové skóre se zastavilo na straně happichu na 4ce.

V druhé půli jsme se pokoušeli o zvrat, ale soupeř si počínal zkušeně a ukazoval, že patří ke špičce soutěže. V druhé půli domácí přidali další dva kousky a bylo vymalováno. Příště hostíme domažlický…

• Kašpy on Středa, 28. Listopad 2007 at 16:48

První zápas byl dle mého očekávání, co mě však překvapilo byla opilost, wiki mi říkal že nikdo lít nepůjde že na ples školy se nejde páč se všichni FCP chtějí připravit na zápas tak jsem nešel ani já a hulá hop ono je několik lidí značně podroušené:-)) Ale neviděl bych to jako trágu, mohlo to být horší, hapich bude hrát na horních místech cca do 5 místa max a vy se nemáte za co stydět, 3 body už máte z druhého kola tak a hra byla o poznání lepší. avšak bude asi chvíly trvat než se rozehrajete a zvyknete si na tuto atypickou halu, my jako CM v ní neumíme hrát asi do dnes. Jinak hodně štěstí do dalších bojů!

• bobo on Středa, 28. Listopad 2007 at 16:47

Myslim, že johny to vystihnul. Navíc technické chyby mimo hřiště v podobě litru vodky, hodiny spánku a jiných nočních akcí nás skopli na samé dno tabulky, takže teď v sobotu nebude od věci se ode dna trochu odrazit… Čekají nás spadnuvší celky z divize…

• johny on Středa, 28. Listopad 2007 at 16:47

Jestli někdo čekal, že hned první zápas budeme zářit, nedočkal se. Tento ročník prostě zákonitě budeme sbírat zkušenosti. Cíl je myslím jasný – udržet se. Půjdeme od zápasu k zápasu, a když se bude dařit, jen dobře. Happich hrál to, co potřeboval a hrát to moc pěkně. Opravdu škoda zbytečných chyb při špatném pokrývání hráčů. Při troše větší koncentrovanosti jsme myslím mohli hrát vyrovnanější partii. Hlavně nedělejte z prvního nepovedeného zápasu nějakou vědu. Ty omluvy jsou myslím také zbytečné. Měli bychom se zatím podle mého názoru vrátit k naší osvědčené obranné hře a hlavně hrát a vystupovat zase jako tým. Musíme se zkrátka rozkoukat, ale nesmí to trvat moc dlouho. Pohlídáme si také technické chyby – to nás psychicky dost sráželo. Uvidíme na tréninku.

to Stanley:

podle mě si odehrál slušnej zápas a za to, cos předved se nemusíš stydět. Škoda tý koncovky, ale jinak si myslim slušnej výkon.

• Stanley on Středa, 28. Listopad 2007 at 16:46

Jak už řekl Ondra, hráli jsme hodně zakřiknutě. Ale byl to první zápas a proti Happichu, který už kraj hraje nějaký ten pátek. Chtěl bych se omluvit za svůj výkon myslel jsem že to bude lepší ale bohužel nebylo.

• Vaci on Středa, 28. Listopad 2007 at 16:46

Jo jo, je ještě na čem pracovat, ale myslim, že to pude nahoru.. Jinak se omlouvam za ňáký svý chyby a hlavně za neproměněnej samostatnej průnik.. Mohlo to vypadat jinak… Jedem dál

• Tětís on Středa, 28. Listopad 2007 at 16:45

myslim,ze zapas hodne ovlivnil fakt,ze sme vubec nevedeli, do ceho dem,nevedeli sme co cekat…hrali sme dost zakriknute, delali zbytecny chyby, po kterejch sme dostavali laciny branky od soupere,kterej na rozdil od nas vedel presne co hrat!ale jak rek Johny po zapase,nejak se zacit muselo!ted uz aspon trosku vime o co de,vime na co si davat bacha,tak verim,ze to bude zapas od zapasu lepsi!