SK Happich Team – FCP 6:5 (4:2)

:calendar: 04.12.2011 | hala 31. ZŠ Plzeň | 21,00h

 šimi 2x(veny, feri), junior(bobo), stanley (bobo), feri(?)

junior

jeňýk – bobo, luďa, šimi, veny – feri, junior, rastík, stanley

Další pozdní večer ve znamení futsalu jsme změřili sil s tradičním soupeřem, týmem Happichu. Kvůli prořízlé hubě jsme postrádali karbiho, další absence byly zapříčiněny všemožnými podzimními chorobami, i kdy někteří nastoupili i s nimi. Nutno poznamenat, že venyho naražené koleno nepatří do ani jedné z těchto kategorií.

Zápas jsme začali výborně a už z první akce soupeře jsme dali branku. bobo si počíhal na balon v souboji jeden na jednoho, předložil juniorovi a ten si už s koncovkou věděl rady. Dalším varováním pro soupeře byla střela do tyče. Poté se hra pomalu vyrovnala, stejně tak i skóre, když jsme nestačili na rychlou kombinaci soupeře. A bylo ještě hůř. Letos děláme mnoho mnoho chyb a ani skvěle chytající jeňýk prostě nemůže dělat zázraky. Happichu se postupem času podařilo vypracovat náskok a těsně před poločasem byl stav 4:1. Zejména poslední inkasovaná branka, když poskakující míč v naší šestce je předmětem diskuse mezi luďou a ferim. Právě druhý jmenovaný po výkřiku mam nebo nech, ačkoliv byl od balonu dál a v horší pozici, vyústil v dorážku soupeřova hráče. Gólem do šatny happichu jsme však pozvedli naše akcie. bobo rozehrál dlouhý aut, který propadl až na osamoceného stanleyho, jehož střela dále propadla i brankáři happichu.

Herně to od nás nebylo špatné, do zakončení jsme se dostávali, ale ta koncovka. Několik minut po přestávce se dostáváme na kontakt šimiho brankou. Nedlouho po té však chybujeme v rozehrávce a tvrdá střela k tyči donutí jeňýka opět lovit balon z naší sítě. Šimi ale přichází opět s naší odpovědí a Happich máme opět na dostřel. Poté však bobo nestačí v souboji jeden na jednoho a nechává se lehce obejít. Následná střela k tyči je pro našeho gólmana neřešitelná. Feri ale určuje dramatický konec zápasu když o tyč povedenou střelou dostává opět naše barvy na kontakt. V závěru přichází náš tlak, zejména juniorovo šance z bezprostřední blízkosti volají po brance v síti soupeře. Bohužel, již nám není přáno a zápas tak ukončuje šimiho střela nad branku.

Neodehráli jsme špatný zápas. Bohužel, děláme až příliš mnoho chyb a naše počínání v koncovce také není zrovna nejšťastnější. Nezbývá, než to zlomit v dalším zápase.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..