:calendar: 16.09.2012 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 15,00h

:ball: 2x veny(junior, bobo), bobo(junior)

:joker: veny

:line-ups: jeňýk – veny, luďa, jerry – machy, bobo, junior, hvízdy

Zápas s šepťákama jsme vyloženě urvali v posledních vteřinách. Díky výbornému jeňýkovi v naší brance i gólmanovi v brance soupeře, v doprovodu jalové koncovky opět na obou stranách to bylo drama až do posledních vteřin.

V prvním poločase jsme byli o branku lepší. Veny se prosadil individuálně napříč takřka celou délkou hřiště, narazil si balon s juniorem a milimetrovou střelou z hranice šestky o tyč zapadl míč do branky. Na vyložené šance byl zápas vcelku vyrovnaný. Dvakrát jeňýk fantasticky zlikvidoval přečíslení soupeře, jednou i za přispění brankové konstrukce. Stejně tak naše barvy si na druhé straně tváří v tvář brankáři nevedly lépe. Poločas tedy skončil naším hubeným jednobrankovým vedením.

A ono by to asi i stačilo. V druhé půli paradoxně už soupeř takový šance neměl, přesto nám to tam dvakrát spadlo. Než se tak ale stalo, bobo si narazil s juniorem a milimetrová střela z dálky, kutálejíc se po zemi kolem vytrčené levé nohy gólmana ke vzdálenější tyči, znamenala naše dvoubrankové vedení. První komplikace ale přišla ve spíčenym zápětí. To když soubouj s obsahem pravděpodobně vzájemného držení uvnitř šestky byl vyhodnocen v náš neprospěch a kopala se penalta. Jeňýk se roztancoval na brankové čáře, správně si pak zvolil stranu, nicméně terén byl proti jakémukoliv odrazu nohou vstříc letícímu míči. No a co čert nechtěl, za pár chvil bylo srovnáno. Míč propadl po naší chybě ve středu pole skrze bránící hráče uvnitř šestky a lehčí pozici k zakončení by očekával střelec vyrovnávací branky v dresu domácích asi jen velmi těžko – 2:2.

Bylo tedy zaděláno na drama se vším všudy. Přišla poslední naše šance zápasu, kdy jsme nejprve odvrátili obléhání naší branky místo odkopem do kopru založením útočné akce po vzoru plzeňských fotbalistů. Pomalu ale jistě se přestal štědře sypat cukr a vzduchem začal práskat spíčenej bič. Veny si pak na půlce přebral míč, a vybruslivší z autové čáry přesnou střelou mezi nohy gólmana rozhodl o třech bodech.