SK ŠEPTEM „B“ – FCP „B“ 2:3 (0:1)

:calendar: 16.09.2012 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 15,00h

:ball: 2x veny(junior, bobo), bobo(junior)

:joker: veny

:line-ups: jeňýk – veny, luďa, jerry – machy, bobo, junior, hvízdy

Zápas s šepťákama jsme vyloženě urvali v posledních vteřinách. Díky výbornému jeňýkovi v naší brance i gólmanovi v brance soupeře, v doprovodu jalové koncovky opět na obou stranách to bylo drama až do posledních vteřin.

V prvním poločase jsme byli o branku lepší. Veny se prosadil individuálně napříč takřka celou délkou hřiště, narazil si balon s juniorem a milimetrovou střelou z hranice šestky o tyč zapadl míč do branky. Na vyložené šance byl zápas vcelku vyrovnaný. Dvakrát jeňýk fantasticky zlikvidoval přečíslení soupeře, jednou i za přispění brankové konstrukce. Stejně tak naše barvy si na druhé straně tváří v tvář brankáři nevedly lépe. Poločas tedy skončil naším hubeným jednobrankovým vedením.

A ono by to asi i stačilo. V druhé půli paradoxně už soupeř takový šance neměl, přesto nám to tam dvakrát spadlo. Než se tak ale stalo, bobo si narazil s juniorem a milimetrová střela z dálky, kutálejíc se po zemi kolem vytrčené levé nohy gólmana ke vzdálenější tyči, znamenala naše dvoubrankové vedení. První komplikace ale přišla ve spíčenym zápětí. To když soubouj s obsahem pravděpodobně vzájemného držení uvnitř šestky byl vyhodnocen v náš neprospěch a kopala se penalta. Jeňýk se roztancoval na brankové čáře, správně si pak zvolil stranu, nicméně terén byl proti jakémukoliv odrazu nohou vstříc letícímu míči. No a co čert nechtěl, za pár chvil bylo srovnáno. Míč propadl po naší chybě ve středu pole skrze bránící hráče uvnitř šestky a lehčí pozici k zakončení by očekával střelec vyrovnávací branky v dresu domácích asi jen velmi těžko – 2:2.

Bylo tedy zaděláno na drama se vším všudy. Přišla poslední naše šance zápasu, kdy jsme nejprve odvrátili obléhání naší branky místo odkopem do kopru založením útočné akce po vzoru plzeňských fotbalistů. Pomalu ale jistě se přestal štědře sypat cukr a vzduchem začal práskat spíčenej bič. Veny si pak na půlce přebral míč, a vybruslivší z autové čáry přesnou střelou mezi nohy gólmana rozhodl o třech bodech.

Příště EXMET.

  • Kibullel on Úterý, 18. září 2012 at 12:38

  Reply

  No,výkon na hřišti nic moc,nakonec jsme ale výsledek urvali!
  Jestli jsme chtěli hrát náš cukr a bič,tak v tomto zápase to byl kurva cukr!!!!
  Potřebuju abychom poctivě chodili na tréninky a hlavně tam zvýšili aktivitu na hřišti bez balónu,tohle je naše momentální největší slabina.Furt se čeká ce člověk s balonem udělá,musíme být ale aktivní hlavně bez balónu!
  Zamyslete se.

   • bobo on Úterý, 18. září 2012 at 14:13
   • Author

   Reply

   Tak pod tohle se můžu podepsat. Husokačer naznačil, jakým směrem bychom se mohli ubírat.

  • Tětís on Úterý, 18. září 2012 at 11:30

  Reply

  Po pátečním úspěšném husokačeřím soustředění to ani jinak nemohlo dopadnout !!! Dobře vy :16:

  • Stanley on Pondělí, 17. září 2012 at 11:09

  Reply

  Gratulace chlapi. Škoda že jsem o to přišel. :29:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..