23.1.2010 ? hala ZČU Plzeň ? 16,00h

2x šimi (-, -), 2x karbi (bobo, feri), 2x feri (2x karbi)

chali

méďa ? bobo, chali, šimi, veny – feri, junior, karbi, stanley

Dnes nás čekal soupeř, na kterého se nám prozatím vždy podařilo něco vymyslet ? soubor SK Šeptem. Na rozdíl od loňské sezóny zůstávají Šepťáci letos trochu za očekáváním a my jsme samozřejmě nechtěli, aby se chytli zrovna na našem týmu. Do karet nám hrálo to, že soupeř již měl jedno utkání za sebou. Navíc tento zápas s Bowlingem kluci odjezdili až do konce a odměnou jim nakonec byla vydřená remíza. Naproti tomu na naší straně pomalu začínají vykukovat problémy s poskládáním sestavy. Dnes se nám je ale podařilo vyřešit optimálně. Otazník visel nad starty Wikyho a Boba. Wiky po rozklusání zjistil, že ho achilovka na plac nakonec nepustí. Naopak Bobo vyztužil naše zadní řady, když se sebezapřením nastoupil do zápasu. Wiky tedy bez ztráty květinky přežil na naší lavičce další týden.

Začátek zápasu se nesl ve znamení našeho platonického tlaku, když soupeř čekal s čím na něj vyrukujeme. Mohli jsme se radovat již ve 2. minutě, když Karbi našel osamoceného Feriho před soupeřovo brankou. Toho nejspíše příhra velmi překvapila, neboť balón pouze ležérně posunul vedle šepťácké svatyně. Na první slastný okamžik jsme si tedy museli počkat do 5. minuty, kdy byl na tahu Šimi. Ten si vzal balón na naší polovině a začal s ním postupovat středem hrací plochy vpřed. Do teď není jasné, jaké kouzlo aplikoval na dva protihráče, kteří se před ním jako zázrakem rozestoupili, každý k jedné straně. Kdyby měli koště, byla by cesta navíc vymetena. Překvapený Šimi tedy došel až před gólmana a umístěnou střelou po zemi k tyči mu nedal vůbec žádnou šanci ? 1:0. Za dvě minuty to bylo již o dvě branky. Po jednom ze soupeřových výpadů se balón dostal až k Méďovi, který uviděl vlevo sprintujícího Boba a poslal mu míč do běhu. Bobo po několika rychlých krocích nachází na pravé straně hřiště nabíhajícího Karbiho a ten potvrzuje svoje střelecké umění ? 2:0. V následujících minutách ale začal vystrkovat růžky soupeř. Dvakrát jsme ztratili míč ve středu hřiště a šepťáci šli do přečíslení tři na dva a následně dva na jednoho. Naštěstí pro nás se vždy zakončující hráč ukopl. V 9. minutě musel ale už Méďa předvést svůj první ostrý zákrok v zápase. Za dvě minuty byla k vidění klasická situace nedáš dostaneš. Soupeř po našem nedovoleném zákroku kopal přímák ze zajímavé vzdálenosti. Méďa si trochu netakticky postavil pouze jednočlennou zeď a navíc ne moc dobře. Šepťácký šutér tak našel skulinu mezi zdí a tyčí naší branky. Méďa ale reflexním zákrokem střelu vykopl a okamžitě následoval náš rychlý kontr, když Karbi potáhl balón po levé straně a sice nadvakrát ale přeci jen se mu podařilo propasírovat míč k volnému Ferimu přes posledního bránícího protihráče. Feri si tentokrát v jasné situaci věděl rady ? 3:0. Za další dvě minuty ? to už běžela 13. minuta zápasu ? Karbi rychle rozehrál náš roh opět na neobsazeného Feriho, který přímo z první znovu prostřelil gólmana ? 4:0. Bohužel po takto rychle nabitém výrazném vedení se naše hra úplně změnila. V hlavách našich plejerů bylo nyní pouze bezhlavé útočení. Upustili jsme od doposavad osvědčené hry ze zabezpečené obrany a rychlých brejků a nesmyslně jsme se tlačili skoro až za každou cenu dopředu. Paradoxně v těchto minutách jsme se dostali snad k jednomu jedinému ohrožení soupeřovy branky. To když Stanley zády k prázdné šepťácké bráně zkusil patičku. Balón ale pouze lehce štrejchl a byl tu okamžitě rychlý výpad soupeře do naší rozložené obrany. Méďa skvělým zákrokem pro tentokráte čisté konto udržel. Neurovnaná hra pokračovala a bylo pouze naším štěstím, že protivník si počínal při finální fázi svých protiútoků podobně nepřesně jako naši hráči v poli. Vrcholem této mistrovské mezihry byla situace v 16. minutě, když po dalším soupeřově výpadu byl Méďa přinucen ke dvojímu hraní poté, co se mu jím vyražený balón od našeho zadáka pěkně vrátil do náruče. Vykoledovali jsme si tedy nepřímý kop z hranice šestky. Šepťáci po klasickém jednoduchém přiťuknutí prostřelují naši čtyřčlennou zeď i s nešťastným Méďou ? 4:1. Zlí jazykové poté tvrdili, že snad Feri nevydržel velké nervové vypětí a uhnul z dráhy letu balónu. Na lavičce sranda, v poli již méně. Každopádně obdržený gól nás znovu dostal do zápasu a začali jsme znovu bránit pozorněji. Pět minut před koncem jsme se pak pobavili při našem rozehrávaném přímáku. Zkusili jsme signál, který nepochopil snad ani jeho exekutor. Po dlouhé době konečně pohledná akce přišla za další minutu. Karbi narazil vyběhnutému Šimimu, který si pomocí buzaru o gólmana pohrál s balónem a uklidil ho do opuštěné branky ? 5:1. Obral tak Karbiho o asistenci a zpravil si navíc chuť po devítigólovém přídělu ze svého dnešního předešlého přípravného zápasu. Už v první půli jsme faulovali více než bylo zdrávo. Tři minuty před koncem tak soupeř kopal další přímák, když našel na zadní tyči neobsazeného hráče, který ale opět naštěstí trestuhodně přestřelil naši branku. Jasný výsledek po půli, který jsme si chtěli samozřejmě pohlídat až do konce.

Ve druhém poločase jsme začali velmi zodpovědně a hlavně velmi brzy sbírat zbytečné fauly. Hezký pohled byl hlavně na Venyho, který se ve 3. minutě sám zfauloval a zalehl i bránícího hráče soupeře. V 5. minutě jsme měli na svém kontě již tři fauly. Na hřišti byla v té době k vidění snad jen Karbiho nastřelené tyč, kterou trefil z nulového úhlu. Soupeře se nám ale vcelku dařilo držet v uctivé vzdálenosti. Výjimkou byla situace v 6. minutě, když poté, co si Veny na lavičce pofoukal odřené kolínko vyrazil po vystřídání dopředu, aby vzkřísil své střelecké naděje. Následoval šepťácký rychlý kontr, který se povedlo vzadu zaskakujícímu Juniorovi zdárně uhasit. Nám se kolem 10. minuty povedly dvě pohledné akce. Nejdříve Feri zamíchal balónem a jeho povedenou střelu instinktivně vyráží soupeřův gólman. Po chvíli následovala akce na jeden dotek, kdy balón putoval vzduchem od jednoho hráče k druhému, aby znovu Feri v pozici střelce akrobaticky poslal míč těsně vedle brány. Poté málem zahřmělo na druhé straně, když neobsazený hráč pálí do naší tyče, míč se odráží, trefuje padajícího Méďu někam do zadní části těla a od něj se pomalu došourá kousek vedle tyče do rohu. Bylo jedenáct minut do konce a my jsme si jednak připsali náš pátý faul a jednak jsme povedeným lobem vystrašili šepťáckého gólmana, poněvadž padající list skončil na brankové konstrukci. Hra pod hrozbou možné desítky nás samozřejmě poněkud limitovala. Soupeř poprvé fauloval až v 17. minutě, zato hned žlutě. Veny následný přímák rozehrál na Feriho, který číhal na zadní tyči. Tomu se moc nezadařilo a proto tu byl ihned okamžitý výpad do našich řad. Méďa má ale formu a tvrdou střelu vyráží. Následující okamžiky mají také svého hrdinu. Chali nehodlá přejít vulgární oslovení své osoby od protihráče a vrací mu stejnou mincí. Zkrátka pohlavní orgány lítají vzduchem. Třetí žlutá kartička pro Chaliho je na světě. Za další půlminutu potom Chali nesmyslnou patičkou ve středu hřiště předává balón soupeři. Méďa ale opět září a vytahuje tak z ohně další kaštany za své spoluhráče. Pět minut před koncem si raději bereme time, abychom předešli nervóznímu závěru a v klidu dohráli zápas. Daří se nám poté dokonce ještě navýšit skóre. Když podnikáme další naši typickou akci v tomto zápase. Méďa zachytí balón, vyhazuje na rozběhnutého Feriho, který potahuje míč a předává ho na druhou na sprintujícího Karbiho, který bezpečně nabídnutou příležitost proměňuje ? 6:1. Zápas se poté již v poklidu dohrává. K dobru si musíme připočíst jedenáct posledních minut bez faulu.

Zápas jsme rozhodli za třináct minut první půle, kdy jsme využili našich rychlých brejků po soupeřově ztrátě balónu. Pokud bychom zůstali u této hry, mohlo být skóre určitě ještě vyšší. Po získání rychlého výrazného vedení došlo však k uspokojení a zápas se chvíli strhl pouze k běhání, platonickému tlaku a následným ztrátám míče. I tak jsme odehráli dobrý zápas ale se zbytečnými fauly, které nám na konci neumožní více atakovat protihráče. Naše silná trojka ? Feri, Karbi, Šimi je při střelecké chuti a Méďa znovu dokázal uklidnit svými důležitými zákroky naši občas nezodpovědnou hru. Tak doufejme, že příští Week od Death se nám podaří dát dohromady vyváženou a silnou sestavu. Je více než pravděpodobné, že od výsledků příštího víkendu se bude odvíjet naše další putování tabulkou. Snad se už konečně z toho osmého místa dostaneme výše.

• bobo on Pondělí, 25. ledna 2010 at 12:27

Já jsem spokojenej. Nastoupil jsem po 14 denní pauze, nahrál jsem na vítěznej gól, nezranil jsem se, moc chyb jsem taky neudělal… nechal jsem šimiho, ať si s chutí zaútočí… co víc si přát.
    Někteří se prostě nepoučí, viď chali. Kdybys mu místo čůráku řek třeba ty bazilišku… nebo ty kluku ošklivý… mohlo to bejt bez karty… takhle zas budeš stát za 3 žlutý… zbytečně.
    Jinak méďa výborně, a konečně johny… jako kouč byl na lavici pořádně slyšet! :11: :03:

9 ŽK – stop na 3 nejbližší soutěžní utkání
        + jsou k tomu nějaký finanční pokuty… nemám bohužel u sebe propozice, abych to chalimu, případně dvořimu spočítal…

• WIKY on Pondělí, 25. ledna 2010 at 09:37

tak si pojďme všichni vyříkávat co nás tady do píči na kom mrzí !!!!
    Mě třeba hodně mrzí, že Venca přijel pozdě a bez omluvy :37: . S tím jeho přístupem bysme jako tým měly začít něco dělat.

JInak jsme Šepťáky celkem rozšukali, takže koncert!!!!!

• Kibullel on Pondělí, 25. ledna 2010 at 11:52

Ty KUNDO jedna! Jedinej kdo má v našem týmu vyšukanej mozek seš akorát ty! :07:
      – pojď Veny půjdeme si skočit Bandžíí Džamping říká Wiky Venymu, Ok tak tedy půjdeme říká Veny. Když si takhle pěkně letíme spolu dolů najednou říká Wiky, jé Veny sorry ty krávo ale já sem tě zapomněl nahoře přivázat……KŘÁÁÁP ležím dole hlava rozsračkovaná,Wiky si pěkně měkce přistane a říká,já sem ale krypl jak sem na to mohl zapomenout….(ja tam jen chrčím!)

ZAPOMNĚL SI PROTOŽE MÁŠ V HLAVĚ NASRÁNO!!!!

• WIKY on Pondělí, 25. ledna 2010 at 15:57

jsi zlej :44:

• Méďa on Neděle, 24. ledna 2010 at 19:09

Výkon byl celkem slušnej jen mi sklamal Chali svým dětinským chovánim zbytečná karta za rozhodnutého stavu a taky Vence za jeho zhruba 10 minutový laxsní přístup jinak ok. Jinak ten gól padá na vrub Ferimu důkazy máme Petra to má vyfocený jak v době střeli uskakuje pryč :21:

• Chali on Neděle, 24. ledna 2010 at 20:50

Medo,když jsem tě sklamal tak je to ok, horší by bylo kdybych tě zklamal, to by mě mrzelo :12:

• Méďa on Pondělí, 25. ledna 2010 at 09:08

No teď si chytrej kéž by tě to takhle šlo i při zápasech tam si samá chyba ty

• chali on Úterý, 26. ledna 2010 at 08:37

no hlavně aby to vydrželo tobě chyby tady a na hřišti bez chyby! :15:

• Kibullel on Pondělí, 25. ledna 2010 at 11:56

Sem byl mezi nejlepšíma třema na place…… mám důkaz,říkal to správce co sedí u vchodu.
      Co se týče naší spolupráce s Chalim tak sem nadmíru spokojenej…..

• Méďa on Pondělí, 25. ledna 2010 at 13:49

to je v pořádku já psal jen o těch deseti minutách co jsi chtěl dát góla

• bobo on Pondělí, 25. ledna 2010 at 14:48

Když jsme u těch fotek… bylo by dobrý podělit se s ostatními… již dlouho jsme neměli možnost pokochat se zdařilými fotografiemi z vítězného zápasu… :14: