SK ŠO – FCP 6:6 (5:2)

:calendar: 25.11.2012 | hala 31.ZŠ | 12,00h

:ball: 4x feri(2x junior, wiky, stanley), stanley(veny), dvoři(bobo)

:line-ups: tětís- veny, wiky, matěj, dvoři – bobo, junior, feri, stanley

Zápas s Ovcema jsme po hodinovém odpočinku začali hrůzostrašně. Stejně jako v předchozím zápase jsme po pár úvodních minutách zaostávali o dvě branky. Obludnou hrou jsme zápas do poločasu přivedli za stavu 5:2 v náš neprospěch.

Naštěstí půl minutku po přestávce zakončil stanley venyho důrazný postup vstříc soupeřově bráně. O co by to bylo veselejší, kdybychom hned z rozehrávky nedostali další zásah. Pro všechny druhý zápas dne, pro většinu 3 za víkend, pro feriho 4 zápas… síly docházely. Nicméně ferimu to střílelo, dvoři přidal jeden gól po rohu a tak jsme se dostříleli až na remízu. V posledních minutách zápasu jsme mohli podobně jako v předchozím zápase obrat ovce o všechny body, když v tisíci procentní šanci nezvládl stanley koncovku, ale to bychom chtěli asi moc.

Příště nás čeká ostrý test, kdy se střetneme s prvním celkem naší skupiny Do Dna a po nich nás čeká druhý tým tabulky, Pumidas.

• jerry on Středa, 28. listopadu 2012 at 15:25

Pro mě pěknej mač, přijdu se zas podívat, hmmmmmmmm. Remíza zlatá, i když věřim že kdyby to nebyl třetí mač během jedný spíčený chvíle tak to bylo třeba jiný, ale na to se vymlouvat asi neni fér – zeptejte se Radka Štěpánka.

• Kibullel on Středa, 28. listopadu 2012 at 16:28

až nám bude roman vyplácet takový prachy jako dostává štěpánek tak pak tym klidně zdechnu únavou!!!!!!

• bobo on Středa, 28. listopadu 2012 at 18:56
        • Author

Že bychom si měli dávat malé cíle je nesmysl, ale myslím si, že po večerech mzdy asi účtovat nebudu…

• Kibullel on Úterý, 27. listopadu 2012 at 09:45

Druhá půle byla hodně u vůli,je supr hrát tři zápasy během 15 hodin,to byl myslím hlavní důvod proč jsme ovce nerozbili úplně.
    Na to jek jsme to měli rozehrané tak remíza je vlastně vítěztví.

• Stanley on Pondělí, 26. listopadu 2012 at 16:34

Soupeře jsme hodně podcenili. Všichni i přes dvě nebo tři odehraná utkání bojovali a nebýt marné koncovky tak jsme to dotáhli i na ty tři body. Já osobně jsem měl v tomhle zápase hodně slabých chvil a bylo to už vidět při moji chybě když jsem nestačil zareagovat na útočícího hráče a prostě už jsem ho nedohonil. Jinak ta poslední šance by byla tisící procentí, kdybych já blbec neloboval, ale raději přihrál Kozelsonovi za mnou. Při zápase to vypadalo jako kdybych ani gól dát nechtěl, když mi Dvoři dával na zadní tyč krásněj balon a já ho neposlal do prázdné brány(já ho ani netrefil).

• bobo on Pondělí, 26. listopadu 2012 at 17:01
      • Author

Aspoň že tomu ferimu to střílí… :07: a dvořimu samozřejmě taky…

• bobo on Pondělí, 26. listopadu 2012 at 15:33
    • Author

Po tom průběhu je bod asi dobrej, i když nechybělo moc, abychom to nakonec otočili úplně. Soupeři jsme nicméně poskytli mnoho příležitostí, aby naše konto zatížil dalšími brankami. Těch dostávame opravdu hodně a drtivá většina z nich je z kategorie těch laciných.
    Soupeře jsme myslim trochu podcenili a bohužel nevyužili toho, že se zrovna moc nevracel do obrany. Ale o těch přečísleních a jejich řešení už jsem napsal víc než dost.