STB – FCP „B“ 2:5 (0:3)

:calendar: 05.05.2012 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 14,00h

 2x junior(2x veny), johny(veny), bobo(veny), machy(-)

stanley – luďa, wiky, johny – veny, bobo, machy, junior

 Po minulém kole, kdy jsme díky soupeři brali body kontumačně, jsme se střetli s celkem STB. Na poslední chvíli se omluvil tětís a žádný z našich dalších gólmanů nemohl, rukavice tedy navlékla spolehlivá brankářská čtyřka, stanley. První kousek v letošní sezóně si na béčko odehrál johny.

V první půli se stanley musel vyloženě nudit. Krom jednoho úniku po straně, kdy se jal zmenšit střelecký úhel a balón s přehledem vyrazil nebylo nic, co by musel řešit. Na druhé straně hřiště bylo přeci jen o poznání živěji. Skóre zápasu otevřel johny, když veny rozehrál naši standardku kolmo k brance a johny míč usměrnil v cestě do sítě. Do poločasu jsme se prosadili ještě dvakrát. Před brankou soupeře jsme byly důrazní což neslo své ovoce a veny se v roli asistenta v první půli objevil ještě jednou, zakončoval junior. Třetí branku si připsal machy. STB nemělo nic, co by stálo za řeč a nám se nic dalšího proměnit nepodařilo.

V druhé půli na nás soupeř nečekaně vlétl a na chvilku se usadil před naší brankou. Stanley byl ale pozorný a gól v naší síti jsme soupeři museli vyloženě darovat. Machy si řekl o balón, který mu adresoval stanley ale špatně si jej pokryl. Následná střela z kopačky hráče STB nedala stanleymu v brance sebemenší šanci. Přestože aktivita STB v druhé půli stoupla byli jsme to my, kteří mohli a měli přidat další branky. Z početného množství šancí se ujaly jen ty, které adresoval svým spoluhráčům veny. V prvním případě přidal svou druhou branku v zápase junior, podruhé si bobo naběhl venyho roh. Mezi tyto zásahy se zapsal ještě soupeřův gólman, když prošel za účasti machyho pohledů celý hřiště a zakončil na vzdálenější tyč. Nechybělo moc, aby veny zaokrouhlil svůj počet asistencí na 5, ale po jeho dobré přihrávce bobo trefil jen tyč.

1 comment

    • Kibullel on Středa, 9. května 2012 at 09:05

    Reply

    Ctěl jsem dát gól :44:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..