TAHOUNI – FCP „B“ 6:4 (3:4)

:calendar: 02.09.2012 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 19,00h

:ball: 2x stanley(2x veny), wiky(junior), junior(wiky)

:joker: junior

:line-ups: tětís – veny, wiky, johny, jerry – najký, bobo, stanley, junior

První mač v první třídě nám přímo podle představ nevyšel. Svými chybami jsme soupeře vraceli do hry a závěr zápasu příliš nezvládli.

Místo machyho, kterej se může zorientovat v ceníku pokut, byl shodou náhod dopsán najký, který poslední zápas za FCP odehrál před mnoha lety. Zápas jsme začali dobře. Tětís se několika povedenými zákroky při dobrých akcích soupeře chytl a nám se z první zteči brány povedlo vykombinovat obranu Tahounů. Veny prohnal kozlíka, ten si vyměnil balon s juniorem a zasouval do prázdný. Bohužel na každá náš gól soupeř dokazál najít odpověď a nutno říct, že to bylo po našich chybách. Čtyřikrát jsme vedli ale co nám to bylo platné, nicméně poločas jsme zvládli lépe a s jednobrankovou výhodou vstupovali do druhé půle.

V druhé půli jsme měli mnoho šancí na odskočení, ale gólman soupeře odolával. A tak přišlo to, co přijít muselo. Soupeř dvěma brankami z kategorie haluz otočil a bylo na nás srovnat krok. Kontrolovali jsme balón, naše šance i končili zakončením ale nebylo nám přáno. Naše naděje ukončil bobo, když si neporozuměl s venym a soupeř brejk vstříc prázdné bráně v době, kdy jsme to zkoušeli bez brankáře přetavil v pojišťovací branku. Ve zbývajících 105 vteřinách už na zvrat nebyla síla ani čas.

Na první vítězství si tedy budeme muset počkat minimálně do druhého kola. Soupeře nám určí los. Sledujte v kalendáři.

  • najký on Pondělí, 3. září 2012 at 22:15

  Reply

  • Tětís on Pondělí, 3. září 2012 at 13:29

  Reply

  Vyrovnanej zápas, mohli sme několikrat zvysit naskok, stejne tak měl ale šance i soupeř…škoda těch pojebanejch haluzů, který nás dost zlomily…nic, jedem dál, holt bylo toho cukru až moc a bitch vyndáme až v dalších kolech :33:

  • Kibullel on Pondělí, 3. září 2012 at 10:50

  Reply

  Zápas na kundu,asi jsme víc drželi balón a asi měli víc ze hry ale k čemu to je? V první půlce zbytečně mnoho katastrofálních chyb kdy nás soupeř trestal góly. Zdálo se mi jako by druhá čtyřka hrála spolu úplně poprvé-běhalo se za balonem nahorů a dolů úplně splašeně.
  Poslední dva přimrdaný góly ani nekomentuju,takovýhle mrdky ba se neměli ani počítat!
  Hyň se ukáže co předvedeme v dalším zápase.

  • bobo on Pondělí, 3. září 2012 at 10:16
  • Author

  Reply

  Myslim si, že jsme měli v zápase navrch ale svými chybami jsme vraceli soupeře do hry. Najký tam ze začátku měl pár zaváhání, po kterých soupeř skóroval, nicméně v dalším průběhu zápasu tam naopak pár situací zachránil. Škoda toho, ale mam pocit, že ty góly z těch autů, ty nás hodně srazili dolů. Takový haluze… ale počítaj se.
  V závěru jsem pak vracel míč na venyho, kterej to nečekal, ale dostal jsem balon pod sebe, tak mi to přišlo jako nejlepší varianta. Než bych si to pošteloval na střelu, dobíhající obránce by mě zablokoval. Takže jsem to řešil tak, jak jsem to řešil.
  Mam nějaký fotky, takže se brzo na webu objeví.

  • bobo on Pondělí, 3. září 2012 at 10:08
  • Author

  Reply

  *v reakci na tenhle komentář doplňte asistenty…*

   • Kibullel on Pondělí, 3. září 2012 at 10:46

   Reply

   já sem nahrával Standovi.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..