TJ Sokol Vejprnice – FCP „B“ 1:4 (0:1)

:calendar: 19.06.2010 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 13,00h

:ball: 2x wiky (-, -)  bobo (stanley), veny (?)

:line-ups: wyky ? wiky, machy, luďa, jerry – veny, junior, bobo, stanley

Posledním zápasem sezóny byla dohrávka s Vejprnickýma. Povinnost velela po tětísově brutálně nezvládnutém vystoupení monilou sobotu urvat co se dá, tedy 3 body.

Začali jsme náporem, který se nesl ve znamení hry… kdo tréfí gólmana z větší blízkosti. Stanley s machym jeli vlastní… jak z půl metru nerozvlnit sít, až už se na to střelecky handicapovaný bobo nemohl dívat a stanleyho příhru nasměroval přesně k tyči. Trefit se v prvním i posledním zápase jara, to holt chce určitou kvalitu. :07: Zbylé superšance jsme v nevyužili, a tak soupeř postupem času vyrovnal hru. Wyky v brance příliš práce neměl, i proto skončila první půle jednogólovým vedením našich barev.

Po změně stran začal hrozit i soupeř, nicméně jistý wyky jistil i balóny jdoucí metr mimo tyče… prostě pavouk. Na začátku první půle bobo absolvoval souboj poblíž naší šestky. Soupeř se zkušeně skácel k zemi, ač se spožděním, přesto natolik věrohodně aby sudí písknul standardku. Tu sám „faulovaný“ hráč pověsil do naší sítě a bylo srovnáno. Vítězný gól, jak se později ukázalo si schoval wiky. Po faulu na luďu jsme kopali standardku z blízkosti soupeřova pokutového území. Bobo zatočil šajtlí prudký míč, který se od gólmana odrazil přimo k wikymu a ten nekompromisně zavěsil. Že nemá jen tvrdou střelu ukázal o několik chvil později, kdy umotal všechno, co se mu postavilo do cesty a střelou podél gólmana zvyšoval na 1:3. Skóre zápasu uzavřel, i poslední gól dlouhé sezóny vsítil veny, kdyš si naběhl na roh a technickou střelou vytočil míč přesně za tyč.