TRÉNINKY PO STO PADESÁTÝ

Takže mam asi takovej návrh.

Už mě nebaví každou středu shánět lidi, navíc když ty, kterým napíšu stejně nemaj čas a pod. Minimálně pro tréninky venku tedy navrhuju následující. Hala je moc drahá, takže tam se prostě domluví soupeř a klidně ať se na naší lavičce ušlapem. Trénink v devíti lidech uprostřed sezóny je prostě o ničem a někteří z nás jsou z toho tak akorát otrávený, jiný nasraný a nikdo z nás nemůže bejt spokojenej.

Každej bude mít svuj balon. A když se nesejdeme, tak se prostě bude trénovat s balonem. Narážečky, střely, přihrávky, bago co já vim. A bez náplav (vyjma gólmanů).

Pokud máte někdo jinej názor nebo nápad, sem s ním.

  • jerry on Sobota, 22. září 2012 at 10:33

  Reply

  A co to prostě do haly jenom doplňovat mladejma podle toho kolik bude nás? samozřejmě že né vždycky to je jasný uplně dopředu, ale představa že tam přijdem ve full verzi a každej si dá tři střídání – to je přece taky vo hovně ne? Sice já osobně si s mladejma uplně dobře nezahraju (myslim jako když jsem s nima v týmu), ale furt lepší hrát takhle, než po tréninku odcházet se suchýma zádama, protože jsem běhal 10 minut. Jinak řešit teď tréninky venku, když už nás čeká jen jeden, už je asi bezpředmětný

   • jerry on Sobota, 22. září 2012 at 10:34

   Reply

   jo a balony budou tak jako tak potřeba, takže jsem pro

  • machy on Pátek, 21. září 2012 at 16:42

  Reply

  Chodit na trénink v 9 lidech je prostě na hovno…
  Jinak jsem pro ten nákup balonů.

  • johny on Pátek, 21. září 2012 at 13:51

  Reply

  Do haly dle mého názoru bych soupeře většinou sehnal – mladý budou zase chtít hrát futsalovou ligu a bylo by to pro ně ideální na sehrání.
  Poslední trénink béčka asi teď už nemá cenu systémově řešit. Chodí tam furt 8 – 10 stejnejch lidí, pokud jsou zdravotně v pořádku nebo nemaj maškarní. Na pořešení této otázky máme čas celou halovou sezónu. Mimochodem budu ještě skutečně minimálně tejden v pr….

   • bobo on Pátek, 21. září 2012 at 15:55
   • Author

   Reply

   to se holt ukáže, jak na to Ti kteří budou srát nebo nebudou. Každopádně nevýhoda soupeře je jasná… máme 3 gólmany (až se hudy uzdraví, tak 4) co by měli chodit pravidelně. Tak buď mladý budou bez gólmana, abychom mohli okupovat obě branky nebo nevim. To samý, když nám dorazí všechno co platí (těžko pak budem točit na jedný straně třeba 16 lidí)

   A bohužel všichni Ti, co sem nenapíšou ani slovo, tak u těch si skoro člověk myslí, že je jim to jedno… a ono asi je.

  • Stanley on Čtvrtek, 20. září 2012 at 14:54

  Reply

  Pokud budou chodit nás budou doplňovat Junioři. Nemá cenu abysme měli soupeře. Takže Johny jak to bude?

   • Stanley on Čtvrtek, 20. září 2012 at 14:59

   Reply

   Tak to dopadá když k tomu ješte telefonuju. :07:

   • bobo on Čtvrtek, 20. září 2012 at 15:01
   • Author

   Reply

   Já vím, že to možná není zcela jasný, ale neřeší se tu konkrétně říjen a hala ale tréninky jako takový. Nicméně otázka je to správná.

  • bobo on Čtvrtek, 20. září 2012 at 12:46
  • Author

  Reply

  Nadruhou stranu si chlapci uvědomte, že přijdou od nás všichni… tzn. třeba 12 lidí, 2 až 3 gólmani… A s tim pak uděláte co… myslim tim na béčko ven. Do haly to pak může bejt v počtech 16 do pole a 5 gólmanů… Ty počty jsou teda téměř až z kategorie scifi… To jako někomu zakážem trénovat?
  Do haly bych to doplňoval juniorama, pokud teda nějaký budou… k tomu se johny myslim zatim nevyjádřil.

  Jinak bychom na těch tréninkách i když hrajem na dvě, se měli pokoušet o nějakou organizaci hry. Dřív mi to přijde to bylo jasný i na spíčenym tréninku… řeklo se, kdo hraje vzadu, kdo vepředu. Když se vystřídalo, pak jsme si to řekli na place kde kdo hraje. Nemá to žádnej smysl, celý je to na náhodu, jak když si banda čůráků jde kopnout za barák.

   • Kibullel on Čtvrtek, 20. září 2012 at 13:59

   Reply

   kdo nemá zaplacený příspěvky nebude trénovat! jednoduchý jak facka! Platba každýho tréninku zvlášť je vo hovně!

   Jináč s tebou souhlasím,včera jsem byl nasranej až běda.
   Nemá to řád,spoustu lidí neví co mají hrát,neví kde hrát…..stačí dva lidi kteří o sobě vědí a kteří si to nahrajou a rozmažou čtyři lidi jako hovna po zdech.

   Ale to je jen důsledek letních tréninků a celkové účasti, kdy jsme se scházali v pěti,já si nepamatuji,že bych bobovi,junimu nebo třeba standovi(nepočítám zmršený nahrávky…. :07: ) říkal kde mají hrát a kam si nabíhat!

   To radši půjdu rovnou na to pivo a nemusím se vytáčet jak čůrák,prostě neumím prohrávat a sere mi když koukám jak dostáváme jeden gól za druhým z našich hustokrutej útoků.

    • bobo on Čtvrtek, 20. září 2012 at 14:26
    • Author

    Reply

    Furt je lepší neumět prohrávat než se smířit s naprosto podprůměrnou úrovní hry. Když vezmu včerejší trénink, pak bylo docela jednoduchý si s hvízdym, junim a jerrym vyhovět. mluvili jsme na sebe, řekli si, co chcem hrát, jak budem bránit. U vás bylo jasný, že to bude problém už jenom složenim. Na futsale stačí, aby jeden nebyl tam kde má bejt, nehledě na to, když se tam mrdáme ve třech v poli a jsi pak všude pozdě. Mrvčís prostě neví, jak my to hrajem, u najkýho je to taky hafo let, co s náma hrál a ta naše hra se prostě změnila. Na tom prvnim zápase to bylo jasně vidět a machy po loňský sezóně, kdy skoro nechodil, se do toho taky teprve dostává. A všichni taky máme naprosto tragickou fyzičku (důvod zmršených nahrávek a slepých střel), což zrovna u mě je docela zásadní problém, když na tom je moje hra postavená…
    Celá moje motivace k těmhle kecům je prostě taková, že chci aby ty tréninky vypadali jako že tam trénuje tým, kterej se účastní krajskýho přeboru. Nejsme žádnej spíčenej Enzián, futsalu pán! Vůči nikomu v tom neni nic osobního.

    • bobo on Čtvrtek, 20. září 2012 at 14:38
    • Author

    Reply

    bylo to braný při variantě, že maj zaplaceno všichni…

     • Kibullel on Čtvrtek, 20. září 2012 at 14:47

     Reply

     no já nevím,jsem měl pocit,že jsi včera říkal,že najký nemá zaplacený příspěvky-pokud ano tak je absolutně vše v pořádku

      • bobo on Čtvrtek, 20. září 2012 at 14:59
      • Author

      Reply

      To máš správnej pocit, jelikož mi neřek, že chce hrát, takže jsem ani po něm nic nechtěl. To už jsme s najkým ale dneska vyřešili.

  • Tětís on Čtvrtek, 20. září 2012 at 11:18

  Reply

  dyz se sezene souper, kterej bude stabilne chodit, sem jedine pro…treninky viz.vcera nemaj smysl, to je z toho vecera pak nejlepsi ten zpicenej birell…

  • Stanley on Čtvrtek, 20. září 2012 at 11:15

  Reply

  Já se soupeřem naprosto souhlasím shánět lidi na trénink není sranda a ještě když na to není ještě moc čas. Teď jen sehnat soupeře. Nezávazně jsem se zeptal Zagryho z Czech Madu. Poptá se u nich a dá mi vědět, zda by někdo chtěl a zda by se scházeli. :01:

  • bobo on Čtvrtek, 20. září 2012 at 10:22
  • Author

  Reply

  Balony se můžou nakoupit hromadně… ať je nějaká sleva.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..