Trosky – FCP „B“ 3:6 (2:1)

:calendar: 17.06.2012 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 16,00h

 2x bobo(junior, veny), 2x stanley(veny, jerry), 2x wiky(veny, ?)

 tětís – wiky, bobo, jerry – veny, machy, stanley, junior

Posledním zápasem sezóny byl souboj se sestupem ohroženým celkem Trosek. Oproti podzimnímu měření sil jsme alespoň tento zápas dohráli do konce, i když pro některé hráče soupeře to znovu neplatilo.

Byl hic jako pes a utkání začalo. Rozjezd jsme měli tradičně pomalý. První se mezi střelce zapsal soupeř. Roh na pření tyč, při kterém jsme udělali hned několik chyb bohužel skončil v naší brance. Soupeř měl i další šance jenže netrefoval zařízení a když už se mu to povedlo, byla z toho maximálně tyč. My jsme srovnali krok o pár chvil později, když bobo rozehrál aut před branku, ten se mu k lajně vrátil a plackou jej poslal po zemi do branky. O další změnu skóre se postarali opět hráči Trosek. Přímý kop kousek za půlkou se doslova prošukal jako v pohádce přes devatery kopačky a tětís už jej pak pouze vyndal z klece. Na tuto branku jsme v první půlce již zareagovat nestihli. Ono my bychom asi zareagovat stihli, kdyby sudí, který zápas nijak extra nezvládal, namísto odpískání konce první půle odpískal námi avizovované hraní soupeře v pěti v poli. Trosky v tu chvíli měli nastřádáno 5 faulů a tato další chyba by je stála desítku. Leč nestalo se.

Hrdina předchozího zápasu s Hurikány, Santiago wiky Kozelson, si vzal netradičně o pauze slovo a taktiku, kterou nám naordinoval jsme převedli v praxi a nakonec to proměnili i v zasloužené vítězství. (Konkrétně to bylo něco ve smyslu, že hned ze začátku na ně vlítnem a 7 minut budem jezdit až nebudou stíhat a mi nasázíme góly a pak už si to pohlídáme.)No a jak kozel pravil, tak se i stalo. Vyrovnání přišlo z kopačky stanleyho, který si krásně naběhl na venyho aut napříč šestkou a z první zavěsil. Poté opět veny rozehrával aut a bobo jej z první poslal vzhůru za tyč. Plány nám trochu zkřížilo vyloužení soupeřova hráče, který po souboji u lajny neudržel nervy a po odpískání se opřel do juniora, za což viděl červenou. (Tady se nabízí paralela ze zápasu s Psychem, kdy po identické situaci následoval pouze žlutý trest.) Pře hře proti oslabenému soupeři jsme se snažili držet balon a hledali pozice ke střelbě. To se nám dařilo, než jsme se sami vyhnali špatnou nahrávkou. Trosky rozehrály aut a s míčem se přes naše nedůrazné obránce, kteří byli v přesile, dostaly až do úspěšného zakončení. Drama jsme ale nepřipustili a z kopaček stanleyho a kozlíka navršili náš náskok na bezpečných 6 kousků. Jako zajímavost na závěr snad lze uvést další červenou kartu pro gólmana Trosek, který se již za rozhodnutého stavu nechal připravit v pozici posledního hráče na půlce o balón a poté zbytečně zatáhl za záchrannou brzdu. Následovat musela druhá rote a stop na další zápas, který Trosky dohrávaly večer s Pobřežím Kocoviny.

Další zápas jako dort a zasloužené 3 body na naše kontumací zatížené konto. Na co to bude ve výsledku stačit se teprve ukáže.

 


  • Tětís on Středa, 20. června 2012 at 08:30

  Reply

  Myslim, že proste hrajem jako tym, dyz se nedari, dokazem se semknout, rict si, co budem hrat a pak to proste usukame, presne jak si reknem!! Podobny vitezstvi sou desne cenny a clovek ma bomba pocit, dyz to takhle vydre!!!! FCP PICO :05:

  • Wiky on Úterý, 19. června 2012 at 22:34

  Reply

  hrozný zmrdi to byli, ale jinak cukr a spíčenej bič jako vždy.

  • bobo on Úterý, 19. června 2012 at 12:04
  • Author

  Reply

  Jinak, Alfa bar ne nedostavil k zápasu s Psychem, Kocovina nestačila na STB a nám bude kontumován zápas s alfou, což ve výsledku stačí na 2 místo. Škoda toho, ale i tak… dobrá sezóna pro béčko… ve zdánlivě silné skupině… jak se alespoň před začátkem sezóny zdálo…

  • bobo on Úterý, 19. června 2012 at 11:54
  • Author

  Reply

  Po zápase jsem docela zničenej. Trosky hrály jak je jejich zvykem hodně důrazně, někdy až za hranicí… viz juniorův incident a situace… „tak to jsi zmrd!“. :07:
  Zasloužený vítězství… jen škoda, že jsme jim nedali aspoň 10 branek. To byla meta, kterou jsme si s venym stanovili na předzápasový přípravě… :30: Nadruhou stranu jsme vzadu byli docela děravý a nemuselo zůstat jen u třech branek v naší síti.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..