:ball: junior(stanley), kašpy(machy), bobo(veny), stanley(wiky), veny(desítka)

:joker: kašpy

:line-ups: vykoušek ? veny, wiky, jerry, kašpy – machy, junior, bobo, stanley

Oproti minulému kolu se nám zas konečně podařilo naplnit střídačku kvalitním hráčským materiálem, ale hlavně naplno bodovat.

Soupeř, se kterým jsme se na podzim rozešli smírně po divoké přestřelce 5:5 začal lépe a po rychle rozehraném rohu se dostal do vedení. Nám se však ještě do půle podařilo zápas otočit. Nejprve z rohu stanley rozehrává a junior z ostrého úhlu prostřeluje gólmana. O pár minut pozdějí ze stejných míst, tentokrát z kašpyho střelky končí míč za zády zkušeného gólmana soupeře podruhé.

Po přestávce se soupeř opět vrátil do zápasu, když jeden hráč vymotal pomalu celou naši čtyřku a z bezprostřední blízkosti nedal vykoušovi šanci. Zápas byl poměrně nervózní, k čemuž připspíval i sudí svým benevolentním a nepřesným pískáním. Rozhodnutí přišlo s nové turfy značky joma z johnyho suteréní manufaktury, kterou obouvá bobo. Jeho nefalšované bodlo prošlo přes hráče, gólman dostal potupné housky (úplně jsem viděl tětíse :07: ) a bylo to zase o gól ve prospěch našich barev. Na to už soupeř nenašel odpověď, navíc ještě dvakrát kapituloval. Nejprve stanley uplatnil dobrý výběr místa, když dorazil wikyho střelu vyraženou gólmanem. Poté už soupeř neměl na co čekat a zkusil hru bez brankáře, ve které však místo branky dosáhl na šestý faul a výsostný exekutor těchto situací jehož nemusím ani jmenovat (veny) uzavřel stav utkání na konečných 2:5.

• Kibullel on Středa, 20. dubna 2011 at 09:47

Dobrej zápas,hrálo se mi dobře.

• Tětís on Středa, 20. dubna 2011 at 08:46

sem rad, ze sem se dostal do reportu, i kdyz sem nehral :07:

• bobo on Středa, 20. dubna 2011 at 11:53
      • Author

To víš… tým je vždy před zájmem jednotlivce… ale tohle jsem si prostě nemohl odpustit… :07:

• Stanley on Pondělí, 18. dubna 2011 at 17:15

Góly šli následovně:

1. Juni z rohu Stanleyho rozehře
    2. Kašpy z rohu (teč obránce)
    3. Romiho bodlo z dálky
    4. Stanley po odražení Wikyho střely gólmanem.
    5. Veny z desítky

• Kibullel on Pondělí, 18. dubna 2011 at 16:32

Řepka je čůrák! umí hovno!

• bobo on Pondělí, 18. dubna 2011 at 16:01
    • Author

Hošani, kdopa dával ty góly… je v tom docela zmatek… mě navíc připsali venyho branku z desíty… copa vo to… na place jsem byl… jen jsem jí nekopal… Pokud někdo víte, uveďte to na správnou míru.