Závěrečná schůze kraje, shrnutí.

Včera jsem byl na závěrečný schůzi kraje, kde se odehrálo následující.

  1. APF se nepřipojí ke struktuře FAČR, tzn. krajský přebor je i nadále nejvyšší soutěží. (Nicméně zde existuje neoficiální dohoda o možném postupu do divize.
  2. V příští sezóně zdá se skončí další týmy, překvapivě happich a rabbit a cosi předesílala i pohoda, což znamená poměrně velké vyprázdnění krajské soutěže. Z tohoto důvodu by měl být nabídnut postup týmům z městských soutěží, při zachování jejich současné soutěže pro béčko. Tzn. tým z městského přeboru půjde hrát kraj, ale jeho béčko zůstane v městském přeboru. My když jsme šli kdysi z dvojky do kraje, naše béčko muselo začít znovu od čtyřky. Pokud by se ale takovýto tým umístil na sestupovém místě, pak by sfrčel zpátky do čtyřky. Zatím je tato informace neoficiální, nicméně by to mohlo přitáhnout nějaké další týmy a přispět tak ke zkvalitnění soutěže upadajícího krajského přeboru.
  3. FAČR je samozřejmě nasraná, že se plzeňáci nechtějí připojit, takže existujou určitý zprávy o tom, že se zde pokusí vytvořit navazující soutěž na divizi. Ale při tom, jak se týmy hrnuli prozatím do kraje to moc nevypadá.
  4. Hráči ze soutěží FAČR se od října stávají volnými hráči.
  5. Pokud bude zájem týmů hrát kraj velký, vytvořili by se dvě halové soutěže. Kapacita jedné je cca 14 týmů. Jde jen o to, zajistit haly.
  6. FCP je nejtrestanějším týmem krajského přeboru se svými 23 žlutými a 3 červenými kartami v celkové hodnotě 1.450 Kč. Tyto peníze, které se již marně pokouším vybírat budou přípočítány ke startovnému na další rok.
  7. APF by v červnu mělo spustit vlastní registrační systém přes web. Žádný soupisky v excelu a podobný nesmysly. Do startu městských soutěží bude nutné uzavřít i soupisky pro kraj. Z dat na webu se pak budou generovat registrační karty. Takže každýho to bude stát nějakou tu desetikorunu, nicméně jednorázově.
  8. Pokud to kapacita hal dovolí, měl by se los kraje přednostně vyvarovat těch tragických časů začátků zápasů od osmi hod. ráno, či od desíti hodin večer.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..